Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Apám mostanában sokat nézi a...

Apám mostanában sokat nézi a fenekemet, ha rövidnadrág van rajtam, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Többszor bámultam, vagy visszanéztem és befordult. De semmi olyanra nem gondolok, csak szerintük ezek a ruhák k..rvásak...


Már régebb óta észrevettem, ha rövidnadrág, vagy farmer sort van rajtam.... Anyám már korábban megkért, hogy ne hordjak ilyet, 16 éves koromban vehettem az első farmer sortomat. Nem kamu. Meg a szoknya is tiltva volt, meg vettem egy rendezvényre egy egyberészes szoknyát, ami térdközépig ér, azért is beszólnak. De nem tudom, apám mit bámul, aztán röhög...


Rohadtul nem fogok megsülni a nyáron a kedvükért, mert ez apámon kivül senkinek nem gondja, meg nem vagyok prosti ettől (nem a bevágós, fél seggem kimt van darabok). Meg felnőtt vagyok, 19, nem tudom, mit gondolnak, ebből senkinek se volt eddig gondja.


2020. júl. 7. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
A szüleid szerint túl rövidek ezek a ruhadarabok. Nekem sem lehetnek ilyenek. Apáddal meg ne foglalkozz. Azt veszel fel amit akarsz
2020. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
Ha már felnőtt vagy, nem szólhatnak bele, hogy mit veszel fel. Egy 19 éves öltözködésébe nem avatkozhatnak bele. Persze neked meg figyelni kell és tartani a határt.
2020. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mit kell bámulni?? Meg azt veszek fel, amit akarok, így is dög meleg van. Nyilván hivatalos helyre stb. nem így megyek, de otthonra...
2020. júl. 7. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én szüleim akkor bámulnak ha nem tetszik nekik valami. Pl. ha támaszkodva ülök az asztalnál, folyton bámulnak ha leteszem a kezem, abba hagyják.

Amúgy meg kérdezd meg apádat.

Egy házban éltek? Vagy direkt mész mindig rövid gatyában ha találkoztok?

2020. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen direkt, otthon lakom. Aludjak, meg legyek hosszú nadrágban nyáron, mikor így is megfulladok a melegtől?
2020. júl. 7. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:

A direktet nem bántásnak írtam. Csak azt hittem külön laktok.

Szerintem légkondival is kell a rövid gatya. Ne foglalkozz velük. Te életed, te stílusod. Ha meg őket ez zavarja, ne nézzenek. Ennyit tudok mondani.

2020. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet tetszik Neki, amit làt...
2020. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!