Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » HA rejtett nárcizmusom van az...

HA rejtett nárcizmusom van az gyógyítható??

Figyelt kérdés

Szinte 100%,hogy ilyen személyiségzavarom van. Olvastam róla több cikket is és először csak vigyorogtam mint a tejbetök,hogy haha pontosan ilyen mondatokat szoktam én is mondani,majd jéé a barátom is pont ezeket modnta rám meg xy is. Ez is igaz rám,míg odáig jutottam ,hogy konkrétan minden szava tökéletesen leírt engem.

Hiperérzékeny vagyok,passzív-aggresszíven viselkedek,rendkívül alacsony az önértékelésem minde amellett,hogy úgy érzem különleges ember vagyok,csak az tesz depresszivvá,hogy ezeket nem értem el.rendkívül negatívan látok mindent,hajlamos vagyok durva bosszúra ,ha sértve érzem magam és a többi. Konkrétan minden igaz rám amit ilyenkor leírnak.


De amúgyis orvoshoz akartam fordulni,de nem tudom mondjam-e el ezt neki? Nem fogja azt mondtani,hogy bocs de ezt nem lehet kezelni? vagy nem fog ugye beutalni klinikára??


2020. júl. 9. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem úgy gyógyítják, mint a lyukas fogat, szóval nincs rá anti-nárci gyógyszer. Viszont egy hozzáértő pszichológus sok olyat tud mondani, amin el lehet gondolkodni, és kellő önismerettel saját magad is tudsz változtatni ezen. Érdemes pár könyvet elolvasni a témában. Nem fog sehova sem beutalni, csak beszélgetni fog a témáról.
2020. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!