Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy a foglaljorvost...

Normális, hogy a foglaljorvost oldalon az egyik pszichiáter törli a negatív véleményeket és csak a pozitívakat hagyja meg?

Figyelt kérdés
Ebből mindenki azt hiszi, milyen jó szakember, közben engem pl. lehazugozott, végig megalázott és még fizethettem is neki. Milyen ember az ilyen?

2020. júl. 10. 12:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem ez az oldal alapján mentem hozzá, utána láttam, hogy mindenki ömleng, hogy milyen jó orvos.
2020. júl. 10. 12:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom ami történt.

Sajnos manapság nagyon nehéz jó szakembert kifogni, akit nem csak a pénz hajt, hanem tényleg segíteni szeretne.

Mindenkiről csak a pozitívat lehet olvasni és utána derülnek ki a dolgok, hogy amúgy nem teljesen úgy van, ahogy az interneten hirdeti magát.

Normálisnak normális a mai világban, hiszen mindenki ezt teszi, magáról csak a jót rakja, az a célja, hogy minél több pénze legyen.

Ennyiből jobb személyes tapasztalat, ismerős ajánlása alapján választani.

2020. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem "szép dolog", de igazából teljesen normális, hogy ha lehetősége van ezeket törölni, akkor törli. Nyilvánvalóan azt akarja, hogy menjenek hozzá betegek. Ha odaírod róla, hogy téged egész végig megalázott, stb., akkor nem menne hozzá senki, ezt ő is tudja.
2020. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ,én is próbáltam írni oda a háziorvosomról aki egy beképzelt bunkó de tőrölték a negatív véleményem! Ez felháborító , igazságtalan mert szólásszabadság van!
2021. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!