Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki ismeri ezt a szútrát? A...

Ki ismeri ezt a szútrát? A négy szútra Maitrī, Karunā, Muditā, Upeksā meg a Supernatural power sutra ezt a 3 szót kell ismételni Hastibalam, Sūrya, Nābhichakra

Figyelt kérdés

csak az érdekelne hogy 1 nap többször is lehet ismételni?


csak mert a kundalini jogánál van olyan amit csak naponta 1 alkalommal lehet, ez is olyan?


2020. júl. 10. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ezotéria kategóriába légy szíves, kösz.
2020. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bírtam hogy meditálás és ezt az oldalt dobta ki elsőre. tudományosan el van ismerve hogy a meditáláshasznos és a mentális egészségben sokat segít. szóval ez nem humbug. a tudomány is elismeri, szóval itt is megállja a helyét.
2020. júl. 10. 14:33
 3/7 A kérdező kommentje:
"beírtam hogy"
2020. júl. 10. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
"beírtad, hogy"
2020. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az első szót elrontottam a bírtam 2-es kommentnél
2020. júl. 10. 22:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom. A vesszőt meg kihagytad.
2020. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy ilyen sivár az életed. de ha megpróbálnál változtattatni, akkor nem az lenne az egyetlen örömöd hogy másokkal kötekedsz. inkább meditálj te is hogy ne keljen minden este álomba sírnod magad. most is lemarad ajándék neked. más örömöd úgy sincs de csak is magadat okolhatod érte.
2020. júl. 11. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!