Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néhány alkalommal voltam már...

Néhány alkalommal voltam már a választott pszichológusnál aki első perctől fogva nagyon szimpatikus volt,s tetszett/tetszik is még mindig nekem.Zavarban vagyok ott,de várom mindig a következő alkalmat.ő 35éves férfi én 22éves hölgy. Mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá,hogy következő alkalomkor megmondom nem megyek többet,hisz tudom hogy ez nem lehet viszonzott érzés.

Váltsak pszichológust?

Vagy lehet ebből bármi?



2020. júl. 11. 20:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem áttétel. De, ha továbbra is jársz a pszichológusodhoz, akkor érdemes elmondani neki, hogy sajnos az eseted, mint férfi. Mert a terápia kudarcra van ítélve, ha eltitkolod. Egy neked tetsző férfinek nem valószínű, hogy elmeséled a fájdalmas sérüléseidet, míg egy számodra érdektelen fickónak vagy nőnek simán megnyílnál. Két opció van, vagy elmondod és tudtok együtt dolgozni vagy keresel másik pszichológust.
2020. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Csak az a baj,ha ezt elmondom neki,mármint hogy az esetem mint férfi,és máshoz megyek inkább,,többet nem fogom látni

:(

2020. aug. 8. 21:22
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod el, magadnak teszel keresztbe. Amúgy egy jó szakember úgyis levágja, de éveket vesztesz az életedből egy plátói szerelem miatt. Ha neked ez megéri...te tudod.
2020. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ezt miből venné észre?
2020. aug. 27. 15:07
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kerdezo. 22 ev evesen valaki nem lehet pszichologus. Csak az egyetem ot ev.
2020. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
26# A kérdező 22 a pszichológus a pasi 35..
2020. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelted a kérdésed, vagyis még mindig nem oldottad meg. Tehát gyakorlatilag 8 hónapja nyűglődsz vele, amivel csak magadnak tettél rosszat, aláásva a terápia sikerét. Meg rabolod a terapeuta idejét gyakorlatilag azzal, hogy nem vagy őszinte és csak a nyáladat csorgatod a terápiákon. Ha most vállalnád fel, még nehezebben védhető az, hogy nem áttétel. Most a kérdés az, hogy változott-e valamit azóta a dilemmád, azaz még mindig az-e a fő kérdés számodra, hogy ha eltanácsol, akkor többé nem látod vagy esetleg az, hogy hogyan tudnál minél hamarabb befejezni vele a színjátékot, mert már esetleg téged is zavar, hogy megtéveszted őt.
2021. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!