Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakit diagnóztizáltak...

Valakit diagnóztizáltak generalizált szorongással ha igen hogyan "gyógyultatok"meg?!

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem még tart a terápiám, de azért gondoltam leírom a tapasztalataimat. A gyógyszer rengeteget segít, szinte teljesen megszüntette a szorongásomat, emellett járok pszichológushoz is. Eleinte a családi hátteremről és hasonlókról beszélgettünk, majd áttértünk azokra a dolgokra, amikkel nem tudok megküzdeni, és a gyógyszer mellett is szorongok miattuk. Ezekre kitalálunk egy stratégiát, ami ugyan nem szünteti meg teljesen a szorongást, de sokkal magabiztosabban állok hozzá. Nehéz így elmagyarázni, az embernek át kell élnie, hogy megértse :) Most már nagyjából egy éve tart a terápiám, és így visszatekintve nehéz elhinni, hogy olyan apróságoktól szorongtam, mint mondjuk a boltba járás vagy a telefonálás.
2020. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1# válaszoló

Magán dokihoz jártál?

2020. júl. 12. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, a pszichiáter és pszichológus is sztk-s.
2020. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hova valósi vagy?

Én szegedi vagyok de nem találok pszchiológust/terapeutát csak fizetősöket.

2020. júl. 12. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Oh értem, sajnálom. Én komáromi vagyok, szóval az neked eléggé kiesik. Pszichiáternél voltál esetleg? Ő lehet tudna valami alternatívát javasolni.
2020. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pszchiáterem nem javasol semmit mivel a vírus miatt nagyon feltolódott a várolista és minimum 1 hónap míg hozzá eljutok
2020. júl. 13. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!