Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax 0.25 mg fele naponta...

Xanax 0.25 mg fele naponta háromszor komoly mennyiségnek számít?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez még egy gyerekadag

A phszihiátriai adag a kezdőknek 3 X 0,25mg

2020. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor a 198 cm 125 kg magassagomhoz ne varjak csodát szorongás oldásban ennyitől. :D
2020. júl. 12. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze a testsúllyal sem a magassággal a nyugtató hatásfoka

Ha elég a szorongásoldásban ilyen kevés is neked, akkor ne menj feljebb


Ha viszont még mindig szorongsz akkor érdemes elkezdeni 0,25-öt napi 3X

De az alprazolámot nagyon gyorsan meg lehet szokni, utána már meg olyan mintha nem is akarna hatni

Szóval az, hogy az ember le és elfoglalja magát egy nap a gyógyszer mellett és ne gubózzon be az egy fontos dolog

2020. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Meg kell találni a szorongás okát és változtatni az életmódodon. A nyugtató nem megoldás csak egy ideig. A probléma nem szűnik meg, csak a tünetek enyhülnek, ugyancsak egy ideig. Előbb utóbb a szervezeted hozzá szokik az adaghoz es több fog kelleni, míg végül oda jutsz, hogy vagy függő leszel és nem hat semmit vagy komolyabb dolgokhoz nyúlsz vagy egyszerűen nem szeded, de bárhogy is teszel a gond megmarad.
2020. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Régebben olvastam erről pár dolgot, s kicsit felek, hogy az egész szemtől pl már hallucinálnék... :D
2020. júl. 12. 15:27
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis ez nem LSD, hogy hallucinálj tőle

Ha emeled az adagot 3X0,25-re akkor pár napig fáradt leszel de aztán megszokod

De ahogy 4-es is irta, hogy a gyógyszer csak egy mankó kell, hogy legyen egy mentális betegségben, a másik része rajtad függ

Le kell magad foglalni egész napra a gyógyszer mellett munkával utána meg valami sporttal, hogy ne is gondolj a szorongásra

2020. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is 0.25 fele kellett eleinte mar attol is szedultem es segitett ra alig telt el 1 honsp es mar 4db 0.25 szedtem be 1 alkalommal ez napi 12db es nem ertem el vele azt a hatast mint eleinte...ovatosan szedd mert tenyleg nagyon hozza lehet szokni,nekem valtani kellett..
2020. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy reggel erősebb a szorongás, akkor beszedek egy egészet és a többi kettő maradna fél.
2020. júl. 12. 15:53
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem sok.

Tobbieknek: Gyogyszertolerancia gyorsan kialakulhat, ez egyenfuggo- de a fugges az mas tema.

2020. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok- 0.25 reggel ok, nem sok. 45 perc, 1 h mulva hatni fog, es ha meg mindig szorongsz, mehet egy ujabb 0.25-os. Emellett mozogj kerlek, aerob tud segiteni sokat.
2020. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!