Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális hogy ha beutazok...

Az normális hogy ha beutazok a városba és várni kell valamire akkor mostanában azt érzem elàjulok?

Figyelt kérdés
Kis faluban lakom. Már nagyon ritkán járok ki. Se barátaim se barátnő. Itthonról dolgozom. Lehet az miatt van hogy kevesett megyek ki? A héten voltam bent a városban de sokáig nem tudok egy helyben lenni azt érzem elàjulok. Ha mozgásban vagyok akkor nem, magyarul sétálok. És olyankor elkezdek fel alá járkálni és elmúlt szerencsére de elég félelmetes volt. Épp vártam a buszt. Mi lesz velem már? Semmi értelme nincs már így sem az életemnek hát még ha ilyen történik. Régen ilyen nem volt azért. Lehet mert akkor többet jártam ki?? Mondjuk suliba. 28F

2020. júl. 17. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyfajta pánik. Le kell küzdeni, különben csak egyre rosszabb lesz. Ergo nem az a megoldás, hogy begubózol otthon, mert ott kényelmes. Ha ezt teszed, végül a ház rabjává válsz.
2020. júl. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!