Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is ilyen furcsán érzi...

Más is ilyen furcsán érzi magát xanax bevétele után?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán veszek be xanaxot, csak ha már napok óta nem tudok megnyugodni/jól aludni. Ilyenkor általában 2x1mg-ot veszek be. Átalszom tőle az éjszakát és nyugodtan ébredek,de mintha a testem nem működne rendesen. Mellé nyúlok dolgoknak, botladozom, esetlen vagyok, gyenge, és még ha fekszem is olyannak érzem magam mint egy rongy baba. Csak úgy ‘esnek’ össze vissza a végtagjaim. Ez normális? Kb. estére el szokott múlni.
2020. júl. 18. 04:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez rengeteg!


Én 0,25öt veszek be párhavonta napközbenre, nyugtat, kicsik lassúbb vagyok, utána szívesen aludnék egyet

2020. júl. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 0.25 frontin felét veszem be estére. Azzal semmi gond jól vagyok másnap. Ez nagyon nagy adag. A negyede is elég lenne és akkor nem lennél így másnap. De van aki érzékeny a hatóanyagra. Apukám pl 1mg frontintól nem tudta hol van. Neki nem szabad ilyet szedni.
2020. júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A frontin nem nyugtató, nem szabadna alkalmanként szedni!
2020. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nyugtató? Akkor micsoda? :D áruld már el.
2020. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Antidepresszáns. Az nem ugyanaz, mint a nyugtató, az egyik átalakít hosszútávon egy hormonfeldolgozási zavart az agyban, nem hat azonnal, és ha egyszer kétszer szeded nem hat "egyből" csak kb egy hét után kezdi felfogni a szervezet, akkor kezd hatni. A nyugtatónak nincs hosszútávú pozitív hatása a szervezetre, csak rögtön hat.


Xanaxot alkalmanként (párhetente, havonta) érdemes elrágni, fokozott stresszhelyzetben, akkor rögtön érzed, antidepresszánst meg szedsz egy hétig, és semmilyen pozitív hatást nem tapasztalsz(max placebot, vagy negatív mellékhatást), nem ugyanazt csinálja a szervezettel.


Nekem azt mondta a doki, hogy így kell őket "szedni" és ez várható. Nagyon jónevű magándoki, a frontinról nem is volt jó véleménnyel, én paroxetin tevát szedtem.

2020. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Antidepresszáns? A frontin? :D te nagyon el vagy tévedve. A frontin nyugtató. Mondjuk szedni valóban nem kéne sem ritkan sem rendszeresen de sajna ez van ebben a rohanó vilagban.
2020. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bekerestem, tényleg nyugtató és nem antidepresszáns. Ebben az esetben kegyetlen sok a 2x1mg, meg a 0,25os ugyanolyan tartalmú xanaxnak is simán érezhető a hatása.
2020. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Csodálkozol? 2x1mg az nagyon sok! Mivel az izmokat IS lazitja, persze hogy gyengének, erőtlennek érzed magad. Szedjél inkább spedatif pc-t,vagy HOVA tablettát, vagy Valeriana relaxot. Igyál citromfű teát,attól nem leszel gyenge és kótyagos.
2020. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!