Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítsen, valaki nem bírom....

Segítsen, valaki nem bírom. 25 éves fiú vagyok, 2 bottal járok munkám is van, de rossz minden mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elegem van az életemből. Undorodom a világunktól.

Nem találok normális embereket magam mellé. Persze vannak barátaim, de még is tök magányos vagyok. Lányok terén volt több hosszú kapcsolatom, de azóta 2 éve egyedül vagyok. Normális lányt se találok. Vagy nem jönnek el a randira, vagy csak szórakozik. Vagy amit nem bírok elfogadni, hogy, van, aki magyarosság örömlánya (elnézést a kifejezésért) de én ettől undorodom, és ez lelkileg nagyon ki tud ám készíteni. (Most is vagyok ilyen helyzetbe) Hogy vannak ilyenek. Akkor a családommal se olyan jó a kapcsolatom. Nem találom a helyem nagyon nem. Elvagyok keseredve, hogy soha nem lesz már párom. Pedig nem tartom magam csúnyának se mások. Velem még ez a lány se akart lefeküdni, aki miatt most kivagyok, aki mindenkivel összefekszik. Ha már neki se kellettem, akkor senkinek se.. Nem tudom, mihez kezdjek, próbálkozom, de semmi. Siklik az életem. Mostanában előjöttek a pánikrohamok is. Akkor hogy megint a lábam hibáztatom sok dologért. Elvagyok keseredve mi lesz velem. Tudom nem kéne félnem, de nem megy, elegem van.

Úgy látom (fele ennyit se küzdő embereknek jobb az életük sokkal) Persze az élet igazságtalan ezt tudom. Akkor én sok embernek megbocsájtok nekem meg 1 kis hibáért nem. PL:

Itt volt ez a lány elmondtam h ez szerintem nem normális. (Igen és most jönnek az olyan hozzászólások, hogy ő élete stb) Azóta nem beszél velem. De bezzeg ő meg le nyomorékozott és szidta a családom, és ha baja volt én ott voltam.. Ez is igazságtalan. Tudom felelősséget kell vállalni, de már elegem van. Nem látom, a kiutat elveszettnek érzem magam. Küzdök nap mint nap de nem jön az eredmény. Már az öngyilkosságon gondolkodom.


Mit tegyek, már nem bírom …..


2020. júl. 18. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Érti valaki miről beszél?
2020. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Csak kevesen akarnak vele dugni az elmúlt időszakban.


Héjj kissrác, én egyedülálló anya vagyok 7 éve egy sérült gyerekkel, anyámnál élek és minden pénzem arra megy, hogy a gyerekem fejlődhessen és boldog legyen, csak 28 vagyok, jártam pszichiáternél, szedtem gyógyszert, egy barátom sincs, senkivel nem beszélek, és mégsem picsogok.


Keress szépet és jót az életedben, még az enyémben is van, nemhogy a tiédben.

2020. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én értem, a saját szerencsétlensége miatt a világot és a nőket hibáztatja, pedig magában kellene keresnie a hibát, leginkább a jellemében, vagy épp külsejében (nem a mankóra gndlk).
2020. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
?? Nem hibáztatta a nőket. Úgy érzi többet érdemel minden téren, család, barátok, munka, kinézet, nők, szex..
2020. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, és a helyesírásban melyik egészségügyi problémád akadályoz meg? Vagy abban, hogy egy mondatot legalább értelmesen megfogalmazz?


Lehet, emiatt nem akar veled szóba állni senki. Nem értik, amit mondasz.

2020. júl. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

31 éves vagyok és sosem volt még hosszú kapcsolatom, szexuális életem nulla (prostihoz se merek menni), 15 éve súlyosan depressziós vagyok, nincsenek barátaim, családom. Utálom a munkám de félek váltani. Nem is értek semmihez igazán, nincs szakmám sem.

Nulla motivációval élem az életem, várom a végét és csak azért nem leszek öngyilkos, mert az életösztönöm kicsit még erősebb. Próbáld ki ezt, egyből szeretni fogod az életed mankóstól meg prosti csajostól.

2020. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A párodat nem keresni kell.. Majd eljön az ideje, amikor lesz. Ha csak különböző randi oldalakon keresgéled abból úgysem lesz hosszú távú kapcsolat (általában). Mindig váratlanul fog elkezdődni az. ;)
2020. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az már önmagában elég nagy probléma, hogy 25 évesen "fiú"-nak titulálod magad.
2020. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hittem valaki megszán, de akkor írok bíztatót is.


Nem mindenkinek jobb az élete, ez folyamatosan változik, 9 éve boldog gondtalan gazdag 19 éves voltam, menő egyetem, albi, munka, tervezett lakásvásárlás és nagy szerelem.. 1 év alatt minden megfordult, akkor már kevesebben irigyeltek, de én még mindig jól voltam. Aztán kiderültek a dolgok, már senki sem irigyel, mindenki csak szánakozik, de én még mindig jól vagyok, pedig rohadt nehéz. Látom mások életét, elviselik pénzért a megalázásokat, lakhatásért veszekedést, karrierrel tönkremegy a mentális egészségük, nem szeretik a gyerekeik, de be nem vallanák, csalják egymást, edzésbe menekülnek, borzalmas életek vannak. Persze ők is ezt gondolják az enyémről, de engem senki sem piszkál, nem kell megalkudnom, nem vagyok magányos, rengeteg kedvesség és öröm ér egy számomra fontos személytől. A többit meg elintézem magamnak, vagy egyszerűen arra gondolok, hogy lehetne rosszabb.


És most a közhelyek:

Mindenkinél van fent és lent,

Semmi sem állandó, minden változik.

Nem minden az, aminek látszik.

Örülj annak, amid van.


Sérült fiatal felnőttként(hacsak nem ideiglenes a 2 bot, akkor bocsi) van munkád, vannak barátaid, a családod szeret, nem vagy szűz, volt két komoly kapcsolatod fiatal korod ellenére, jelenleg is kavarsz lányokkal, jóképű vagy, nem csak elnéznek melletted a lányok..



Olvastad itt a sok egészséges vagy gazdag korodbeli srác nyafogását? Szüzek, munkanélküliek, nincsenek barátaik, nem mernek lányokhoz szólni.. Áloméleted van a nehézséged ellenére meg pláne.


Van egy jó film, nézd meg, erről szól: its kind of a funny story

2020. júl. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!