Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha szerintem nagy...

Mit tegyek, ha szerintem nagy valószínűséggel depressziós vagyok? Hova forduljak, mi fog történni?

Figyelt kérdés

1,5 éve tartó elég komoly lelki problémáim vannak (állandó falási rohamoktól családi problémákon át az öngyilkosság gondoltáig). Ősszel-télen jártam pszichológushoz, de nem sikerült jól, valahogy nem kovácsolódtunk össze (visszagondolva kb. nem tudtam megnyílni előtte, valahogy nem tudta kiszedni a valódi gondoltaimat belőlem)

Interneten talált tesztek és leírások alapján nekem az a gyanúm, hogy depressziós vagyok, de valami biztos nincs rendben.

Kihez forduljak? Pszichológus, háziorvos, pszichiáter, pszichiátria?


2020. júl. 18. 23:11
 1/2 anonim válasza:

Keress másik pszichológust,

Vagy kezdj el jo dolgokat tenni, segiteni masoknak es megszolitani masokat,

Nekem segitett ez pozitivan gondolkodni, elore engedni mindig masokat, megdicserni, segiteni neniknek satobbi

2020. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másik pszichológus! Olyan, aki rögtön szimpatikus! Hónapokig járni valakihez, akivel nem vagy őszinte, idő- és pénzpocsékolás. Magaddal szúrsz ki. De nem várhatod a sült galambot tőle, megoldást csak akkor hoz, ha te a saját részedet, önmagad vállalását beleteszed a terápiába. Nem kizárt, hogy gyógyszeres kezelést is javasol, de először anélkül kéne megpróbálni. Már önmagában a törődésnek gyógyító ereje van.
2020. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!