Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy depressziós...

Lehetséges hogy depressziós vagyok, de nem vagyok benne biztos, mostanában szomorú vagyok, nm merek enni, és néha öngyilkossági mozdulataim vannak,úgy érzem hogy mindenki utál, félek, mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 00:41
 1/5 Barbell Deadlift ***** válasza:
Mióta tart ez az állapot? Azért kérdezem, mert az időjárás is rá tud tenni egy lapáttal, az elmúlt pár napban minden ismerősöm eléggé lehangolt.
2020. júl. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj pszihológushoz!

Nekem.depressziónak tűnik😥

2020. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már tavaly decemberben lettem

ilyen állapotban

2020. júl. 21. 02:08
 4/5 Almaxd válasza:

Szerintem ez depresszió lesz


Igazábol én év eleje óta vagyok ilyen állapotban és énsem tudom hogy mit kéne csinálnom..

2020. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Barbell Deadlift ***** válasza:

Pszichologus! Nem ciki elmenni. Kulfoldon tok alap, hogy mindenkinek van pszichologusa.

Ha esetleg nincs ra penz, akkor tanacsolom, hogy keressetek hobbit, rajzoljatok, sportoljatok, es tuzzetek ki valami celt. Le akartok futni 5 kilometert? Hajra, eloszor csak 1-et, aztan ketnaponta noveljetek 100 meterrel. Felakartok emelni 150 kilot? Irany a konditerem!

Osszatok meg a barataitokkal, ami nyomja a sziveteket, tanuljatok nyelveket, a lenyeg, hogy legyen valami kis apro cel a mindennapokra.

2020. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!