Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangokat hallok,amik vagy rá...

Hangokat hallok,amik vagy rá akarnak venni valamire (rosszra) vagy csak ocsmány dolgokat mondanak rólam mintha ott sem lennék.Miért van ez?Hogyan tudom megállítani?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. Nem tudom mióta tart ez talán 1-1,5 éve, de nem állandó. Pl néhány hete egy női hang arra akart rávenni hogy vágjam fel az ereimet. Valami olyasmit mondott hogy a kés elég éles,de pontosan nem emlékszem mit mondott,a hangjára/hangszínére sem. Utána most ahogy ébredeztem kezdtem hallani talán 2 ember hangját ahogy nagyon durván szidalmaznak. Elkezdtem énekelni a fejemben és kiabálni velük hogy hagyják abba, de csak akkor hallgattak el teljesen mikor felkapcsoltam a villanyt és bekapcsoltam a TV-t.Ez a kettő eset amik frissek és emlékszem rájuk,a régebbieket egyáltalán nem tudom felidézni csak tudom hogy megtörténnek időről időre.Nem vagyok őrült,nagyjából rendesen funkcionálok,a családomban sem tudok 1 mentális betegtől sem.Mi történhet velem?Rosszul alszok erre vény nélkül kapható nyugtatót szedek (nem sok sikerrel),az okozza?Vagy a kimerültség?Vagy valaki valahogy szórakozik velem?
2020. júl. 20. 04:14
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Pszichiáter, minél előbb
2020. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez már nem a kimerültségtől van. Menj pszichiáterhez, mondd el neki, ő majd tud segíteni.
2020. júl. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!