Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csinál folyton úgy,...

Miért csinál folyton úgy, mintha telefonálna?

Figyelt kérdés
Van egy ember (nem ismerem csak sokszor látom) aki szinte mindig úgy tesz, mintha telefonálna. Kicsit látszik rajta, hogy zakkant, de tényleg csak egy kicsit. Ha nem vettem volna észre, hogy évek óta eljátsza, hogy telefonál, akkor észre se vettem volna hogy fura a gyerek. Tömegközlekedésen látom őt majdnem minden nap. Körbenéz, hogy figyelik e, majd előkapja a telefonját, a füléhez teszi, és egyből elkezd beszélgetni.. bármiről :D ez valami mentális betegség egyik tünete lehet?
2020. júl. 20. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne telefonálhatna?
2020. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A környékemen is van egy nő, aki ezt csinálja. Ő paranoid skizofrén.
2020. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Látom nem sikerült megérteni a kérdésem, sebaj, fuss neki mégegyszer :)


#2

Köszönöm, ezekszerint összefügghet ezzel a betegséggel, lehet ennek a csávónak is ez a baja.

2020. júl. 20. 17:13
 4/4 anonim ***** válasza:
A skizofrénia valóban gyakran jár azzal, hogy magában beszél az ember. Én is ismerek egy paranoid skizofrén férfit, aki telefonálás tettetése nélkül is beszél magában.
2020. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!