Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magnebe 6-ra fogyaszthatok...

Magnebe 6-ra fogyaszthatok magnézium üdítőt?

Figyelt kérdés

Fáj a fejem elől. Majd szét robban a fejem. Bevettem már paralent. Magnebe 6 bevettem 18 órakor, és megittam 1,2 liter magnézium üdítőt.


Lehet valami bajom ettől? Mitől fájhat elől a fejem? Míg tegyek? Egész fejem fáj


2020. júl. 22. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Túl sok a magnézium, igyál sok vizet és majd kijön belőled a magnézium


Döntsd el, hogy Magne B6-ot szedsz vagy magnéziumos üditőt iszol egy nap mert a kettő együtt már sok lesz

2020. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon félek most. Fogok félni elaludni is. Megittam 4 pohár vizet
2020. júl. 22. 23:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugye nem lehet semmi bajom?
2020. júl. 22. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet semmi bajod. Ez nem mérgező. Nyugodj meg! Csak ki kell várni amíg a felesleg ki megy a szervezetedből
2020. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magnéziumtól nem fáj a fejed, az fix. MagneB6-ban meg van összvissz 48 mg magnézium, a magnéziumos üdítődben meg vélhetően a töredéke. A napi szükséglet meg 365 mg magnézium, de ennek a többszöröse is elfogasztható gond nélkül, ha hozzá van szoktatva a szervezet. Ugye könnyű kiszámolni, hogy te ehhez képest milyen pici mennyiséget fogyasztottál el?!
2020. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!