Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én elmebetegnek számítok?

Én elmebetegnek számítok?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, nagyon zárkózott vagyok, így barátaim, barátnőm nincsen, és nem is volt. Kicsit önbizalom hiányos is vagyok, és sok ember között nem szívesen vagyok, főleg ha beszélnem kell, enyhén szorongok.

Emiatt elmebeteg vagyok?

Járok már egy ideje pszichológushoz, ő azt mondta hogy ez betegség. De többet nem mertem tőle kérdezni.


2020. júl. 22. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológus ne ijesszen rád ennyire. Ez nem betegség, max szociális fóbia. Kérdezd meg tőle konkrétan miért gondolja így.
2020. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy, egyáltalán nem vagy az. Nyugodtan kérdezd meg, hogy mi bajod van, és hogy mit gondol mennyi idő alatt lehetne változást elérni.
2020. júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Cseréld le ezt az embert.
2020. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szociális fóbiám van még sem vagyok elmebeteg.
2020. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy elmebeteg jesszusom! Te is leírtad szorongsz és önbizalom hiányod van. Nincs igaza a pszichológusodnak ez nem betegség hanem problémák amiket meg kell oldani, hogy jobban érezd magad. Ennyi. Sok teljesen normális ember küzd hasonló problémakkal, nem kell megijedni. Ha nem használ a pszichológus akkor cseréld le. És merj kérdezni tőle. Azért van. Ő van érted nem fordítva!
2020. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!