Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eleg gaz vagyok ugye? Szoval...

Eleg gaz vagyok ugye? Szoval az van hogy 12 eves lany vagyok es nyugtatot szedek.Az orvos irta fel.Mindig ideges vagyok.

Figyelt kérdés
Annyira zavar maar.Es csak 12 eves vagyok.Ugye eleg gaz?
2008. nov. 25. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt vagy ideges?Szerintem csak rossz a gondolkodásmódod és ezért húzod fel magad mindenen!Ha sikerül megtanulnod máshogy felfogni a dolgokat, örömet lelni a dolgokban, boldog leszel,és abbahagyhatod a gyógyszert!Bár én mindig is nyugtató ellenes voltam,mert a tünetet elmúlasztja,de az okát nem!Szóval gondolkozz el azon,hogy mi az oka az idegeskedésednek,mert ez 12 évesen tényleg nem normális dolog!
2008. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de en tenyleg probalom mindennek a pozitiv oldalat nezni de sokszor mar nem birok magammal es orditok,van mikor csapkodok es tenyleg nembirom.
2008. nov. 25. 22:35
 3/6 bendzso válasza:
100%
szerintem nem vagy gáz. szerintem az a gáz, h egy 12 éves gyereket gyógyszerrel tömnek... ha valóban úgy gondolod, h orvosi segítségre van szükséged, akkor keress másik orvost. mondjuk véleményem szerint a lejobb pszichológus a legjobb barát, de ha ő sem tud segíteni, akkor addig járd az orvosokat, amíg megtalálod azt, akinek a segítségével meg tudod oldani a problémádat! hosszú távon totál kikészítheted magad gyógyszerrel és ha ne adj isten valóban szükséged lenne gyógyszerre, addigra már nem lesz az a gyógyszer, ami segíthetne. mert mindig kitalálnak valami jobbat, ami megint előhoz valami mellékhatást és bele keveredsz egy ördögi körbe. ahogy az előttem szóló írta, valóban kényelmes dolog bekapkodni a gyógyszert, ami a tüneteket enyhíti, de a problémád gyógyszerrel nem oldódik meg! és tényleg, légy ügyes, élvezd az életed, ez az egy van, ebben kell boldognak lenni és elég hosszú évek állnak még előtted ahhoz, h gyógyszerfüggővé tedd magad!
2008. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bendzso válasza:
100%
llátom, amíg írtál, az előttem szólónak válaszoltál is. persze, h ordítasz, meg csapkodsz... te még megteheted, még gyerek vagy - irigyellek is érte. sajna nekem, ha nem tetszik valami, össze kell szorítanom a fogamat és befognom a számat. haj, pedig hányszor toporzékolnék én is... amúgy meg hidd el! kevés dolog éri meg,h valóban ideges légy, hidd el nekem (nem vagyok öreg, csak szerelmes két pici gyerekembe), h annyira de annyira másodlagosak a dühítő problémák, h nem is érdemes velük foglalkozni. mondjuk könnyen dumálok, erre én is csak akkor jöttem rá, amikor megszületett a kisfiam. addig én is úgy fel tudtam húzni magamat... kinyitottam a számat, ki is dolgoztam magam ezzel a munkahelyemről. szóval a hisztimmel elértem azt,h hülyének néznek és most itt állok két gyerekkel, munka nélkül. szóval magammal toltam ki. amióta gyerekeim vannak, sokkal könnyebb legyinteni a mások hülyeségén. ezt csak azért írtam, emrt tudom, h most még egy csomó fölösleges dolog miatt felhúzod magad, jobban, mint kellene. legyél egy kicsit nagyvonalúbb a hülyékkel és neked lesz könnyebb :)
2008. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
tényleg az a gáz hogy 12 évesen nyugtatót szedsz.melyik orvos írta fel neked ? a háziorvos vagy voltál már pszihiáternél?és a szuleid beleegyezésével?milyenek a szuleid, ok is idegesek?mert sokszor a gyerekek viselkedése a szulei viselkedését az otthoni kornyezetet másolja, utánozza le.és miért vagy ideges?annak általában oka szokott lenni.valami nem sikerult ugy ahogy te akartad? nagyon sokat segíthet egy jó barátno is akivel megbeszélhetnél mindent.ne hagyd hogy elhatalmasodjon rajtad ez az állapot, ha annyira nem bírsz magadddal inkább pszihológus vagy családterápia.kulonben lányoknak is vannak kuzdo sportok boksz és ilyesmi ott is ki lehetne utni-verni az idegességet.
2008. nov. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gaz! Ilyen vagy es kesz. En is ilyen voltam 12 evesen. Idovel sokat valtozol majd, megtanulod ,hogy milyen szitut hogy kell kezelni. Sajnos viszont az erzes sosem mult el bennem , ha valami rossz meg mostis kivagyok csak mar nem mutatom.
2008. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!