Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy megsérült valami...

Lehet hogy megsérült valami az agyamba? Vagy csak beképzelem ezt az egészet?? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a sztori hogy mindig is egy szivacsagyú, gyorsan tanuló egyén voltam, azonban ez az elmúlt 2-3 évben mintha teljesen eltűnt volna.

Volt egy évem, amikor folyamatosan hajnalokig játszottam és pár óra alvással jártam iskolába. Na itt történhetett sztem valami változás. Most fogok érettségizni, de semmire nem emlékszem amiket eddig prímán tudtam. Szó szerint semmire. Mi a franc van velem? Olvastam mostanába több könyvet, nagyon rápörögtem az önfejlesztésre, de nem ragadt meg bennem semmi. Mintha a 200 oldalas könyveket elnse olvastam volna.

Borzasztóan kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz így velem az érettségin, meg úgy az életbe?



2020. júl. 23. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem kamu, akkor a " folyamatosan hajnalokig játszottam és pár óra alvással jártam iskolába" következménye lehet némi kis agykérgi blokkolás.

Fordul neurológushoz.

2020. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi bajod csak eddig a tanulás érdekelt most meg más dolgok kötnek le. Teljesen normális. Semmi nem lesz veled. leérettségizel mint mindenki más aztán csinálod amihez kedved van. No para. Aludni kell a tanuláshoz azért azt ne hagyd ki.
2020. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Koncentrációs zavar?


Okozhatja vitaminhiánytól kezdve, alacsony vérnyomáson át, mozgásszegény életmódon keresztül a vashiányig számos dolog.


De lehet, hogy egyszerűen máshol jártak a gondolataid vagy nem érdekelt a tananyag.


Próbáltál már úgy tanulni, hogy bizonyos szavakat, gondolatokat képekhez kötsz? A magolás nem mindig segít?


Egyébként semmi gond nem lesz az érettségin, hidd el! Mindenki azon lesz, hogy sikeresen átmenj...a kőszívű tanárok is nagyon kedvesek szoktak lenni ilyenkor és biztosan menni fog!


Olyanok kerülnek be egyetemre, hogy el sem hinnéd!


Nincs semmi gond, de ha valami kellemetlen tünetet észlelsz, akkor beszélj a szüleiddel és menjetek el kivizsgáltatni, ez az oldal nem jó ilyen komolyabb témákat illetően szerintem

2020. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt hívják kamasz kornak. Majd kinövöd. Nem kell megijedni. :)
2020. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!