Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyibe kerül pszichológushoz...

Mennyibe kerül pszichológushoz járni Budapesten?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg az, hogy a depresszió és az öngyilkos gondolatok nagyon régóta kísértenek időről időre, és ezzel párhuzamosan lesz egyre erősebb mind a kettő. A szociális fóbia is velem van, mióta élek. Most a napokban alapból rendkívül magam alatt vagyok, erre most rájött, hogy felvettek egyetemre, de azt érzem, hogy a szociális fóbia miatt maga a szituáció annyira meg fog viselni mentálisan, hogy nem fogom élve befejezni az egészet... Szeretnék egy esélyt adni a javulásnak, és új életet kezdeni.
2020. júl. 24. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
10000/ülés a nagy átlag.
2020. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
10-13.000,- Ft/alkalom.
2020. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
10-15 000
2020. júl. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Az egyetemnek van saját pszichológusa, oda ingyen jarhatsz :)
2020. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Asszem ha van TB-d, elmész a háziorvoshoz, elmondod mi bajod, akkor beutal az ingyenes, úgymond állami pszichológushoz. Max utána a gyógyszerekért kell fizetned. Én is szociofóbiás voltam világ életemben de azért még nem kell öngyilkosnak lenni. Főleg egyetemen, amit simán kibekkelhetsz úgy hogy kb senkivel nem kell barátkoznod ha nem akarsz.
2020. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 nem igaz amit ír. Nem kell beutaló. Csak meg kell nézni hova tartozol odatelefonalni és kapsz időpontot de pl ha Budapesti vagy akkor sok más ingyenes hely és alapitvany is van ahova lehet járni. Pl A semelweis egyetem pszichológiai tanszékére is lehet ingyen járni. Meg a Kalvaria teren van egy alapítvány nem jut az eszembe a neve ott sem kell fizetni ha nincs jövedelmes ha van akkor megegyezés szerint nem ilyen sokat.
2020. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Az ingyenes, az legtöbbször gyenge minőségű (emberekkel) terhelt, tehát xar; a fizetősnek, meg az az érdeke, bogy minél tovább járjál hozzá, hogy levegyen... :-(
2020. júl. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"10-13.000,- Ft/alkalom."


És egy alkalom az kb mennyi időt jelent, 1 óra?

2021. szept. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!