Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon ideges vagyok, szét...

Nagyon ideges vagyok, szét tudnám verni az egész házat?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha egyszerűen annyira feszült vagyok a mindennapok miatt, depressziós vagyok, pánikbeteg, refluxos, hipohonder, állandóan be képzelem a betegségeket. Ma befagyott a gépem, 2szer is, elkezdtem a monitort leköpni hogy mekkora egy **** aztán meg ordítottam a monitorral teli torokból, hála az égnek van egy felfújható boxzsákom, amit addig vertem hogy kilyukadt az egész. (A tájékoztató szerint profi boxolók püfölték szét órákon keresztül, és semmi baja sem szabadna lennie) ebből is látszik hogy milyen ideges vagyok. Ütöttem bele kb 5 akkorát hogy szétdurrant. Aztán meg levetettem magamat a földre és elkezdtem ordítani, remegni, teljesen megbolondultam, 16 évesen. Na most mit csináljak?

2020. júl. 25. 14:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Idegösszeroppanást kaphattam?
2020. júl. 25. 14:55
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Csak simán hülye meg fegyelemzetlen vagy.

Inkább menj el futni, napi 10 km után nem leszel ilyen ütödött!

2020. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy olyan kérdés, amiben motiváló válaszok vannak, amik segíthetnek, ha van egy kis időd olvasni :


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Én is a futást javaslom. Vagy bármilyen sportot vagy munkát ami úgy lefáraszt,hogy nem lesz energiád a hisztikre.
2020. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Esetleg természetes szorongáscsökkentőket, mint a Magne B6, Valeriana Relax vagy gyógyteàk kipróbálhatnál. A sport is segít. Úszás vagy futás, vagy amivel le tudnád vezetni a feszültséget. Ha hipochonder vagy, talán megnyugtatna, ha kérnél a házi orvostól egy időpontot, elküld vérvételre és te is meglátod, hogy igazából jók az èrtékek, nem vagy beteg. Lehet, hogy ő is felírhat valami enyhe nyugtatót, de nem kellene 16 èvesen rászokni. Ezért a természetes módszerekkel próbálkoznék. Vagy esetleg írd ki magadból a dolgokat. Ha nagyon nem használ semmi, akkor pszichológus segíthet. Azt hiszem a TB is àll mindenkinek 10 alkalmat.
2020. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Sportolok napi szinten, de ez nem vált be, talán mégjobban feszült leszek, mert akkor még fáradt is vagyok. Most bevettem 2x Valeriana Relaxot, majd meglátjuk mi lesz. Voltam vérvételen, nagyjából jó lett az eredmény, de attól még sokszor csak úgy mintha zsibbadnék, vagy érzem a szívverésemet, vagy azthiszem hogy megvakulok, szóval ez is csak húz engem le. Talán idegösszeroppanást kaptam. Most olyan üres a fejem, semmire nem gondolok, de nem is tudok, valami megváltozott.
2020. júl. 25. 15:15
 7/13 A kérdező kommentje:
Amikor a földön fetrengtem, pont akkor feljött a szobámba az anyám, majdnem mentőt hívott mert azthitte hogy valami epilepsziás rohamot kaptam..
2020. júl. 25. 15:17
 8/13 anonim válasza:
7%

Az is vagy.


De most csak keménykedni akartál hogy megvertél egy zsákot.

2020. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:

Esetleg pszichológushoz nem szeretnél eljárni? A TB is fizet pár alkalmat, nem muszáj magánrendelésre menni, és ha nem tetszik, abbahagyhatod.

2020. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek kineziológushoz, pont ezek miatt.
2020. júl. 25. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!