Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vetnek meg azért mert...

Miért vetnek meg azért mert kényszerbetegséggel pszichológushoz járok?

Figyelt kérdés

Anyukámon és a pszichológuson kívül mindenki azt mondja, hogy vagy csak ,,tisztaságmániás’’ vagyok vagy, hogy ne járjak hisz, ha mindig takarítok, az csak jó...

Meg mindig kigúnyolnak, lenéznek.

Ezektől a dolgoktól egyébként még súlyosabb lett a kényszerbetegségem. És már beszélni se merek róla senkinek se mert már utálom magam...



2020. júl. 27. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Ezt régen úgy gyógyították, hogy ki@azstak az istállóba trágyát lapátolni napi 8 órát. Utána hidd el, nem zavarna már semmi.
2020. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Vicces mert 6 évig jártam lovagolni és nagyrészt én tisztítottam a lovakat, cipeltem a bálákat és természetesen lapátoltam a trágyát.

Máskor egyébként egy kicsit lehetnél kedvesebb és megértőbb! :)

2020. júl. 27. 09:35
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Manapság egyre több az olyan ember, aki keresi magán a jeleit egy betegségnek csak, hogy rá figyeljenek. gyakori pl. Az asperger Mintha divat lenne a szociális szorongással együtt pedig ezek komoly betegségek

Én erre vezetem vissza, hogy azt aki tényleg beteg meg nem veszik komolyan, megvetik.

2020. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Én is ilyen kényszeres vagyok,ezen nem segít ha koszos leszek csak jobban mosom a kezem és még jobban idegeskedek rajta. Munkahelyemen mindig mosolyognak hogy úgy mosok kezet mit mikor egy sebész bemosakodik :D

Nem veszem magamra,sőt most hogy itt a koronavírus vissza is vágok hogy na látjátok nekem már nem kell figyelnem a rendszeres és rendes takarításra,kézmosásra :D

Van aki megérti van aki nem ezt próbáld meg elfogadni mert csak magadnak ártasz ha ezen rágódsz. Nem kell,hogy számítson minden ember véleménye.

2020. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondtad el egyáltalán bárkinek? Legalább jo szűrő, aki nem veszi komolyan a mentális betegségeket, az egy tudatlan bunkó gyökér. En ovis korom óta kenyszerbeteg vagyok, ez csak az egyik bajom a sok másik mellett, mar minden fajtáját megtapasztaltam, 17 évesen addig mostam a kezem minden nap, amíg mar omlott belőle a vér, mar nem volt bőr a kezemen, csak sebek. Szükség volt ra? Nem. Ennek ellenére muszáj volt csinálnom. Volt, hogy 10 perc után fordultam vissza, mert meg egyszer le kellett nyomnom a kilincset. A samponokat 5 percig tapogattam a boltban, amíg végre megtaláltam azt, amelyiket elvehetem...meg órákig sorolhatnám. Ez komoly dolog, nem lehet elbagatellizálni.
2020. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló, pontosan! Nem értik meg, hogy azzal, ha mondjuk nem engedik meg hogy kezet mossak, azzal csak ártanak.

3-as válaszoló, igen sajnos... Az Instagram is tele van ilyenekkel... Nagy nyugodtan azt mondják magukra, hogy depressziósok meg ilyenek, de a diplomát azért nem tudják felmutatni...

2020. júl. 27. 10:04
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Nekem van diplomám, és nekem meg olyan betegségem van, hogy elítélem az olyan kényszerbetegeket, akik még reklámozzák is a gyakorin vagy instagrammon, sőt, itt a gyakorin kérdeznek, de ők a legokosabbak és kamuznak 6 év lovaglást is.
2020. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mintha te jobban tudnád, hogy én jártam e lovagolni vagy sem, gratulálok. utálatos vagy, mondhatom
2020. júl. 27. 13:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is súlyos OCD-s vagyok. A munkahelyemen engem is mindig meg mosolyognak hogy úgy sikálom a kezem mintha az életem múlna rajta. Mondjuk én meg vagyok róla győződve hogy az múlik rajta szóval 😅 mindig mondják is hogy minek ennyiszer kezet mosni. Volt hogy kisebesedett a kezem a rengeteg kézmosástól meg a fertőtlenítő től. Fertőtlenítő nélkül ki sem mozdulok a lakásból, erre nagyon sokat költök. Barátaim is mindig csak mosolyognak rajta
2020. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hat éves korom óta kényszer beteg vagyok. Klinikai depresszió, meg generalizált szorongás szociális szorongásos zavarom is van, agora fóbia, pánikbetegség ezeket mind az ocd váltotta ki
2020. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!