Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sedacur Forte. Használja...

Balogh Zsozsó kérdése:

Sedacur Forte. Használja valaki? Véleményekre lennék kíváncsi, főleg alvásproblémára.

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez jelentősen függ attól, hogy mennyire komoly a problémád. Speciel nekem semmit se segítenek ezek a valerianas dolgok, de akinek csak 1 ici-pici lökés hiányzik, annak lehet jó.
2020. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát kipróbáltam, 2 szemet vettem be..semmit sem tett
2020. júl. 31. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben javaslom, hogy kezdésként fordulj a háziorvoshoz. Mennyire vészes az alvás probléma? Kifejtenéd kérlek, hogy pontosan mennyi ideje zajlik ez, milyen körülmények között, mennyit alszol 1 nap, stb. Átalvási, vagy elalvási a zavar, stb.?
2020. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a gyogynovenyes cuccok semmit nem segitettek.
2020. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam először egy szemmel, az semmit nem ért. Következő alkalommal 2-őt vettem be, ekkor viszonylag jól aludtam. Következő nap is bevettem kettőt, de mintha be se vettem volna csak forgolódtam egész éjjel. Szóval kiszámíthatatlan kinek mikor és hogy hat. A "forte" különösen furcsa megnevezés, mert más ugyanilyen összetevőkből álló altatóban kétszer annyi hatóanyag van, még sem írták rá, hogy forte :) Keresek másikat nem éri meg az árát....
2020. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!