Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék minél előbb...

Hogy tudnék minél előbb helyrejönni? Nagyobb több napig tartó stresszhelyzetek után nem vagyok jól egy darabig. Mintha másnapos lennék. Fáradtság, szédülés, erőtlenség, kábaság és semmi nem is érdekel ilyenkor, rosszul is alszom.

Figyelt kérdés

Hogy tudnék megerősödni lelkileg, hogy ne üssön ki ennyire a stresszes időszak?

Az olvasók tapasztalataira vagyok kívancsi nem pszichológuséra. Ha az érdekelne oda mennék.


2020. aug. 2. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem vizsgadrukk után szokott ilyen lenni. Eszem egy nagyot, egy jo nagy alvás majd fél liter Monster és mar mehet is tovább az élet. Persze aznap mikor ez kijön rajtam csak az alvás és evés megy....(az evés is nehezen de ha magamra erőltetem utána fényévekkel jobb)
2020. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alvás. Sok-sok alvás.
2020. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ez iylen leesik az adrenalin aztán kiáradsz . ez elen nem tudsz tenni. próbáld kevésbé túlstresszelni a helyzetet.
2020. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alvás, pihenés, kikapcsolódás, sétálni a szabadban, edzés minden ami feltölt lelkileg, gyogyvíz,szaunázás, napozás, masszázs, multivitamin.Legjobb lenne ha még egyszer ilyen időszakod lesz, meg kéne beszélni a feletteseddel hogy legközelebb ne legyen ennyi nyomás rajtad.
2020. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Áh nem munka miatt volt :) Tegnap a boltig alig bírtam elvonszolni magam pedig több mint 8 órát aludtam. Komolyan mint aki full másnapos pedig semmi alkoholt nem ittam.
2020. aug. 2. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Én B vitamin komplexet szedtem és jobban lettem, kb, ugyanez a bajom sokszor.
2020. okt. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem az semmit nem ér pedig megettem a 100dbosat. :(
2020. okt. 12. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!