Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánst szedtem,...

Balogh Zsozsó kérdése:

Antidepresszánst szedtem, amit csökkentve szépen elhagytam 2 hónapja.Most ismét érzem, hogy nem vagyok jól. Ha most megint elkezdem szedni majd a gyógyszert, ugyanúgy lesznek mellékhatások mint az elején, vagy most azért már könnyebb a kezdés?

Figyelt kérdés

#Újra gyógyszer
2020. aug. 2. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
De tettél valamit azért hogy közben megtaláld a probléma forrását? Mert ha nem akkor szedheted azt a gyógyszert egyre nagyobb adagban életed végéig akkor se lesz jobb.
2020. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet mellekhatas ugyan ugy, csak nem olyan intenzitassal, mint az elejen.
2020. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze, mindent megtettem, teljes mértékben. Követtem minden tanácsát a dokimnak. Nagyon örültem, hogy minden szuper. Nem kell a gyógyszer, de mégis. Az első kommentelőnek: neked hogy sikerült?
2020. aug. 2. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kevesebb mellékhatás lesz, de az is lehet, hogy pont ugyanannyi mint az előző szedésnél.
2020. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

1-es ostobaságokat beszél, azt se tudja, hogy az AD, nem nyugtató.

Okot meg ugyan hiába keresel, mert ez (is) szervi eredetű.

2020. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul szervi eredetu a gond, attol fugg, hogy a kerdezo mire szedi, depressziora, szorongasra...
2020. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szorongásra szedem. A dokim azt mondja, kémia.
2020. aug. 2. 23:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Meddig szedted.
2020. aug. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
4 évig. Kb. 1 éve csak a kezdő 30- as adagot.
2020. aug. 3. 09:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. Elkezdtem évekkel ezelött megint, többet nem fogom letenni. A kezdeti mllékhatások most kevésbé voltak durvák, de nyugtató most is kellett mellé 1-2 hónapig.
2020. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!