Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy "önmegsemmisítő...

Normális, hogy "önmegsemmisítő" gondolatok jutnak az eszembe amiért nem olyan lapokat osztott a genetikám amit szerettem volna?

Figyelt kérdés
Próbáltam a magam módján kihozni a maximumot kívül belül de még ez sem elég nekem így már értelme sincsen az életnek.
2020. aug. 4. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a problémád önmagaddal?
2020. aug. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az "önmegsemmisítő" gondolatok nem jók, azzal azt éred el hogy még jobban nem leszel megelégedve magaddal. Keress fel egy szakembert aki segít megtalálni az utadat!
2020. aug. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális. Kapcsolj át robotpilóta üzemmódra. Azaz ne gondolkodj túl sokat, hanem tedd a dolgod amit kaptál, pont úgy mint mások.
2020. aug. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ömbecsülésed különben nem zavarna. E mellett lehet az önértekelesed is rossz. Ezt kéne fejleszteni. Pál Ferinek több előadasa is szól erről. Keress rá a neten fent vannak.
2020. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kinézeteddel van bajod vagy az egeszségeddel? Ha az előbbi akkor az az életcelod hogy tökéletesen nézz ki? Ugye nem? Mert az nagyon sajnálatra méltó lenne. Keress célokat magadnak és kevesbé fog ez zavarni.
2020. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!