Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képzeletbeli barát és hallucin...

Képzeletbeli barát és hallucinációk?

Figyelt kérdés

Tizenhét éves vagyok, lány, és van egy ilyesztő problémám.

Kiskoromban volt egy képzeletbeli barátnőm, aki óvoda után el is tűnt, akkor nem volt semmi gond.

Egy éve kezdődött ez az egész, mikor újra álmodni kezdtem vele. Felismertem, pedig nem olyan volt mint kicsiként, mintha velem nőtt volna ő is. Úgy érzem agresszív, és néha irányítani akar engem, és őt látom, hogyha belenézek a tükörbe.

Az is előfordult néha(!), hogy látok dolgokat, amik öt-tíz másodperc alatt eltűnnek, és ez többnyire egy nő alak.

Sokszor kap el nagyon erős fejfájás, és akkor olyan, mintha csak egy álomban léteznék. Ez úgy hangzik, mint valami horrorfilm, de sajnos valóság, és nagyon ilyesztő. Egyre ilyedősebb vagyok ezek miatt, rosszul érzem magam. Lassan már nem bízok a szememben, mert nem biztos, hogy ott van, amit látok.

Már nem bírok tükörbe nézni, mert nem én vagyok ott, hanem a "barátnőm". Pedig tudatában vagyok a cselekedeteimnek, és nem vagyok skizo sem. Mi lehet ez velem?



2020. aug. 6. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Pszichológus segíthet.
2020. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy pszichológus... az semmit nem csinál, plane egy ilyen esetben. Ide pszichiáter kell, sőt akar egy neurológus is.
2020. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is érdemes lenne először egy neurológiai vizsgálatot elvégezni, hogy megnyugodj. Ha ott nincs semmi baj, akkor - ha továbbra is fennállnak vagy súlyosbodnak a tünetek - pszichiáter segíthet rajtad.
2020. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4%
Lehet egy entitás is simán; kérhetsz Mihály arkangyaltól , Jézustól védelmet. Tehát hogy pl minden ártalmas hatástól. Utána köszönd meg nekik. Elég, hogyha csak gondolsz rá; nem kell hangosan kimondani. Mihály arkangyal a védelem arkangyala; Jézus is tud segíteni. Tehát , hogyha pl valami olyan entitás ő, akitől szükséges lenne a védelem, tőlük lehet kérni segítséget; és akkor jönnek; utána meg pedig tehát köszönd meg. Ja és ezt a védelmet nem lehet állandóra kérni, tehát pl időközönként érdemes lehet kérni újra. Ha úgy érzed, hogy szükséges. Akár minden nap is lehet. Meg még van pl az ónix kő, meg a rózsakvarc, azok is tudnak védelmet biztosítani, a rózsakvarc a szeretet köve; az ónix védelmet ad, és gyógyító hatása is van, ha jól emlékszem.
2020. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
kedves 4-es, most semmi helye ennek a mosléknak, itt komoly baj is lehet, orvos, neurológus, pszcihiáter
2020. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!