Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Milyen gondjaim...

Miért van ez? Milyen gondjaim lehetnek ebből? Miért van, hogy még bírom és nem zuhanok szét? Normális, hogy így bírom?

Figyelt kérdés
Úgy érzem mintha depressziós lennék, de közben meg nagyon erősnek érzem magam. Nagyon sok gond van most a nyakamon. És itt nem kis dolgokra gondolok. Teljesen egyedül intézem a dolgokat az egész családomnak. (már akik még meg maradtak) Volt egy halál eset a családban aki anyukánk volt. Van 2 húgom kisebb húgom már nincs velünk apjánál van. 22 éves vagyok. Nagybátyámnak nyak csigolya törése van rá is figyelek el adták a házat a fejünk felől. Én nem rég jöttem haza pár hétre. Ez ekkor történt. Most költözünk és ez a legkisebb gondom. Mindent egyedül intézek. Temetést is stb...

2020. aug. 9. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A psziche tulel, nem a gondokra koncentral. Amikor tenyleges stresszhelyzet van, akkor "nincs ido" depressziora, szorongasra, panikra. Majd mikor az elmed ugy erzi, hogy lecsendesedtek a dolgok (ezek napokkal, hetekkel, evekkel kesobb is lehetnek), akkor jon majd ki egyben. Az mar egyenfuggo, hogy ki hogyan tudja ezt kezelni.
2020. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonló cipőben járok, azt hiszem már szét kellett volna essek, de nem, pedig picit depis ek érzem magam. Beszélgetünk?
2020. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!