Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stessz okozta zsibbadás mi lehet?

Stessz okozta zsibbadás mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az okot nem írnám le de a lényeg az hogy most egy roham vagy nem tudom mim. A lényeg nagyon sírtam és elkezdtem picit hiperventillálni majd hirtelen éreztem hogy mindkét karom teljesen lezsibbadt, remegek.

Mi okozhatja ezt? Apró idegösszeroppanás? Korábban is volt hogy sírtam, hiperventilláltam... Annyit hozzá tennék hogy depresszióm, szorongásom, hangulatingadozás és insomniám(álmatlanság) van.



2020. aug. 9. 20:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok ha most nem összeszedett amit írtam (Csak kiírás után láttam) nagyon nem érzem most jól magam..
2020. aug. 9. 20:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia nálam ugyanez van de az okát sajnos még én sem tudom...
2020. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A zsibbadást részben a hiperventillálás okozza, mert megváltozik a vérben a szén-monoxid szintje. Amúgy teljesen ártarmatlan. Nem létezik idegösszeroppanás, mert az azonnali halált okozna. Kicsit feszült vagy. nyugodj meg, sétálj, nézz meg egy mesefilmet.
2020. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nézz meg egy mesefilmet"

:) Ez aranyos, nem hallottam még, de jó lehet.

2020. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pánikrohamtól lehet.
2020. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Panikroham.
2020. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!