Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen mentális betegség...

Ez milyen mentális betegség vagy csak gonoszság? Meg lehet a történteket bocsátani? Anyám mikor rossz jegyet kaptam, vagy valami nem tetszett neki lehúzott egyet bűntetésből a halaim közül a wcn.

Figyelt kérdés
Aztán egy nyári tábor után az egész akvárium eltűnt. Azt mondta elengedte a halakat a Margitszigeti halastóban mert elrepedt az akvárium. Ez biztos nem igaz, biztos vagyok benne, hogy lehúzta az összeset a wcn aztán kidobta az akváriumot. Megjegyzem nem voltam rossz tanuló, rossz gyerek, és mindig én gondoztam a halakat, neki nem volt velük gondja.
2020. aug. 10. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha tényleg így tüntette a halakat,akkor elég rossz természetű lehet anyukád...
2020. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
92%
Ez egy id**ta gyökér. És sajnos a kérdésedre a válaszom: 50-50. Mentálisan is beteg, meg gonosz is. Lehet azzal a mainstream szöveggel jönni, hogy "dehátcsakjótakart!!!", ez a legkevésbé sem igaz. Folytonos súlyos büntetésekkel, a másikkal való sorozatos kics***ésekkel senkit nem lehet motiválni. Elgondolkoznék, hogy akarnám-e ilyen emberrel tartani a kapcsolatot a későbbiekben.
2020. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok egy libsі állatokat embernél többre tartó, de ez azért nagyon nagy kegyetlenség volt. Mind a halakra, mind rád nézve.
2020. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már felnőttem közben és sok év eltelt. Velem is sok szörnyűséget csinált, de azokon valahogy könnyebb volt túllépni. De azt a mai napig nem fogom fel, erre hogy volt képes. Nekem jobban fájt ez mintha agyonvert volna. Ha ránézek nem is tudom milyen ember az ilyen. És a legrosszabb, hogy vagy hazudik és letagad olyan dolgokat amiket a saját szememmel láttam vagy amit írt a korábbi hozzászóló " csak jót akart" szöveggel jön. Számomra az a félelmetes, hogy a mai napig nem fogja fel mit csinált és, hogy ez nem volt rendben. Lehet tényleg nem kéne vele beszélnem. De mára már nem nagyon maradt senkije. Nehéz dolog ez. :(
2020. aug. 10. 14:48
 5/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%
Óbakker... Ez sajnos megerősíti a gyanúmat, hogy biológiai anyád egy narcisztikus sz***upac. Sajnos láttam már ilyen "szülőt" a baráti körömben. Negyvenakárhányéves női barátom még mindig nem heverte ki... :((( Neked fel a fejjel, és vagy minimalizáld, vagy szakítsd meg vele a kapcsolatot. Nincs segítség, oldja meg a kis problémáit egyedül. Ha nem tudja, így járt.
2020. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Azon túl , hogy gonosz és kegyetlen, pszichikailag biztos, hogy nincs rendben.
2020. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem csak gonosz. Az ilyenek nem tekintik érző lénynek az állatokat.

Apám a békákat cigiztette, a környékbeli macskákat lövöldözte (a lyukukat, szemüket főleg.. ), a saját kutyánkat megverte többször, egyszer elvitte valahova eltörte a lábát és ott hagyta.

Azt valami büntetésnek szánta, a többi hobbi volt neki.

2020. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sosem tudtam eldönteni és mindig kerestem valami mentséget a számára. Hátha csak beteg....:( Mindenki szereti akarja az anyukáját....csak az ilyen dolgok után nem megy.
2020. aug. 11. 19:18
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Nárcisztikus pszichopata.

Az empátia hiánya, kegyetlensége erre utal.

Ilyet normális ember nem csinál a gyerekével és az állatokkal sem.

Ezt a véglényt ne sajnáld egy percig sem!

2020. aug. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Bántotta a halakat mert tudta hogy neked fontos az akváriumod. Szerintem kimeríti a lelki bántalmazást ez az 1 példa is, de valószínűleg tudnál mesélni.


Nem vagyok szakember, nem is állíthatok fel diagnózist.. de az biztos, hogy nem egészen normális az ilyen viselkedés...


Nekem is egy nárcisztikus jegyeket hordozó személy ugrott be.

2020. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!