Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Èreztètek már azt,hogy bevan...

Èreztètek már azt,hogy bevan lassulva az agyatok? Nálam ez már altalanos, mit tehetnèk?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta élek azzal a jelenséggel, hogy olyan érzésem van, mintha folyton fáradt lennék és kialvatlan. Akármennyit alszom, folyton ezt érzem.

Tavaly el is mentem vèrvizsgálatra, verszegeny sem vagyok és a pajzsmirigy hormonokkal sincs gond.

Ezek után már nem tudtam hova forduljak, szóval fogalmam sincs mitol erezhetem magam folyton így.

Emellett nagyon gyakori, hogy tompának érzem az agyam, nem vagyok friss, gyorsan gondolkodó, kissé lassan is reagálok le dolgokat. Mintha bamba lennék, s nem forogna úgy a nyelvem sem, ahogy kéne. Folyton ásítok és mostanaban azt vettem észre, hogy meg sem hallok dolgokat. Pl multkor ettünk egy teraszon a baratnommel, aki elkezdett nevetni azon, amit a szomszédos emberek beszéltek egymás közt, en pedig meg csak meg sem hallottam, csak az evessel foglalkoztam. Vagy pl mondott nekem a párom valamit, most meg kiderül ,hogy meg sem hallottam hogy valaha mondta volna azt a dolgot.

Számomra nagyon ijesztő ez és fogalmam sincs hogy legyek újra normális. Tizenèvesen, kb 18 éves koromig nagyon fitt s élettel teli voltam... most vagyok 23 éves.

Minden tanácsot szívesen fogadok, voltatok hasonló helyzetben?


2020. aug. 11. 11:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Azt megemlitenem, hogy amúgy nagyon alacsony a vèrnyomàsom. Sokszor 100alatt marad, 95/70 kb így szokott lenni.

Illetve a hatgerincem sem egyenes, gyakran fáj a nyaki csigolyám. Nem tudom ezek mennyire játszhatnak szerepet ebben.

2020. aug. 11. 11:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyit alszol?
2020. aug. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezekkel küzdök. Ha lett megoldásod írd már le légyszi.
2020. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!