Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Miért érzek...

Ez mi lehet? Miért érzek ilyet a fejemben?

Figyelt kérdés
Mindig amikor aludni akarok megrázkódik a testem és felijedek a semmire.Nem álmodok, alig lehunyom a szemem. A fejemben érzem ezt leginkább. Ez csak és kizárólag éjszaka történik mikor próbálok elaludni. Így nagyon nehezen alszok el, mert vagy 10 szer megrázkódok. Olyan mint valami roham. A fejemben történik valami. Nem lehet valami komoly baj? Szívorvosnál voltam, minden rendben, vér és vizelet rendben. Vérnyomás, szívverés rendben. Nem tudom mi lehet ez, de sokszor megijedek hogy így egyszer valami bajom történik. Olyan érzés mintha szét akarna robbanni a fejem abban a percben.
2020. aug. 12. 10:10
 1/3 anonim válasza:

Ez normális szerintem a legtöbb embernél. Amikor aludni kezdesz az izmok ellazulnak és ennek hatására osszerandulnak olyan mint egy védelmi mechanizmus.


Még évekkel ezelőtt olvastam vagy valami doku filmben láttam, de megragadt mert nekem is van ilyen.

2020. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor hogy hogy eddig soha nem történt velem még ilyen?
2020. aug. 13. 01:04
 3/3 anonim ***** válasza:
En lány vagyok es nekemis szokott ilyen lenni.
2020. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!