Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A feketebors tényleg segít...

A feketebors tényleg segít pánikroham esetén?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akár a "ráolvasás, meg a fokhagyma szagolás, mágneses karkötő", stb.

Feltétlenül orvos kell kezelje a pánikrohamos beteget, mert akár nagyobb baj is történhet roham esetén.

2020. aug. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A piperin (a feketebors egyik összetevője) bizonyítottan természetes antidepresszáns hatású vegyület. Hatása van a monoamin-oxidáz enzimrendszer működésére, pontosabban gátolja ezt. (MAO-A, MAO-B) így magasabb főleg szerotonin és noradrenalin, dopamin szintet eredményezve.

Így csökkentheti a depressziót, a szorongást és javíthatja a belső közérzetet/egyensúlyt.

2020. aug. 17. 00:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadtól is tudod a választ, akkor minek kell kiírni kérdést?
2020. aug. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságbol hogy valakinek bevált e
2020. aug. 17. 01:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg azt nem tudom hogy magába szét lehet e rágni mert azt olvastam hogy halált is okozhat szóval már nem tudom
2020. aug. 17. 01:06
 6/8 anonim ***** válasza:

És ha most itt valaki azt írja, hogy rágd szét nyugodtan, akkor egyből elhiszed, hogy mégsem okoz halált? Istenem...!


Keress mást, ami tuti, hogy nem veszélyes, pl. egy pszichológust.

2020. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. De pl a sörélesztő már igen. Barátomnál pl
2020. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
1 liter vízben fel kell oldani egy csipetnyit. Lehűteni kb 10 fokosra a vizet, majd kitölteni 1 decit. Aztán ezzel bevenni 0,5 mg frontint. Hat.
2020. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!