Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Britney Spearsnek konkrétan...

Britney Spearsnek konkrétan milyen mentális betegsége van,hogy több,mint 10 éve változatlanul gondokság alá van helyezve?!Hiszen rendesen él,dolgozik is,már annyi idő eltelt amióta egyszer kibukott.Mégis miért van még mindig gondnokság alatt?!

Figyelt kérdés
Amerikában nincs felülvizsgálat 5 évenként vagy mi?

2020. aug. 19. 11:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én a 7-es és a 8_as vagyok.

Tudom, hogy ez nemcsak a választójogról szól, hiszen engem is megpróbáltak gondnokság alá helyezni. Britney az életének egyik területén sem dönthet egyedül, engem sokkal kevesebben akartak korlátozni.

Tudom, hogy igazságtalan, hogy az egyik bipoláris minden kérdésben maga dönthet, más pedig semmiben sem, de Britneyre felfigyelt az apja, rám pedig a polgármester, aki jelentett a Gyámhivatalnak, ami beperelt.

2020. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

De akkor te végül megúsztad,Britney pedig nem.Te is bipoláris vagy?Tök jó,hogs megúsztad.Hogy sikerült?Ha ide nem akarod,akkor írd meg privátban légyszi.

Amúgy én sajnálom Britenyt ezért.

2020. aug. 19. 19:31
 13/15 A kérdező kommentje:
*Britneyt
2020. aug. 19. 20:21
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én nem bipoláris vagyok, hanem autista. A mamám halála után nagyon rossz lelkiállapotban voltam és nem volt munkám. Örülök, hogy sikerült megúsznom, és közben már dolgozom is, több, mint egy éve ugyanott.

Sajnálom én is őt, nagyon rossz lehet, hogy minden lépését valakinek felügyelnie kell.

2020. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
93%
Britneynek 2007-ben volt egy mélyzuhanása és szerintem onnantól kezdve, tehát gyakorlatilag 12 éve gyógyszerezik, altatót, nyugtatót, antidepresszánsokat szedhet. Ezek a gyógyszerek nem játékok, még rövid távon is komoly mellékhatásuk lehet, viselkedészavart is okozhatnak. Egyre több tanulmány jelenik meg arról, hogy nagyon kockázatos ezek szedése és Amerikában olyan antidepresszánsok is népszerűek, amiket Európában már betiltottak. Szerintem ezek miatt az erős gyógyszerek miatt nem beszámítható a viselkedése és ezért van szüksége gyámra. De ezt csak az én feltételezésem. Illetve amire még gondolni tudok, hogy esetleg a drogok okozhattak nála maradandó károsodást. Nem tudom, mindenesetre én is nagyon sajnálom szegényt. :( Egyébként én arra lennék még kíváncsi, hogy az édesanyja miért nem veszi át a gyámságot? Tudom, hogy nem volt felhőtlen a viszonyuk, de ennyire?
2020. szept. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!