Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki évekig nem...

Van olyan aki évekig nem ivott alkoholt és ismét nekiállt ?

Figyelt kérdés

3év 8hónap után megtörtént a tragédia nálam. Gyülölöm magamat. 20 napja iszom. Nyílván nem egyforma mennyiséget minden nap. Tragédiaként élem meg.

Tegnap már nem ittam. Az 24 óra. Van aki ismer hasonlót ...



2020. aug. 23. 02:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a jó hogy volt egy jól megszokott életed ebben a bő 3 évben.. Most egyszerűen felejtsd el hogy pár napig italoztál. Vagy ha nem is felejted el, nagyon ne foglalkozz vele.

Kezdj tiszta lappal. Adj bele megint mindent. Hiszen végeredményben jobb volt tisztán az életed..

Tedd félre azt kis kicsúszást, és folytasd úgy mintha misem történt volna ebben a 21 napban ;)

2020. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Én 28 éve vagyok száraz. Most tartok ott, hogy nagy ünnepekkor iszom egy kortyot.
2020. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ! Sajnos rossz a genetikám/alkatom ehhez.Apám alkoholista volt. Elég csak egyszer inni onnantól vége. Az életünkben nem csak az számít mi történik velünk ,hanem az is miként éljük meg. Sajnos én tragédiaként perpillanat. Most épp arra gondolok mások ettől nagyobb gondból kimásznak.
2020. aug. 23. 20:30
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez a 20 nap nálam azért más.Olyan 20-25 bűncselekményre és szabálysértésre alkalmas dolgot követtem el ez idő alatt.Ezek enyhe és súlytalan cselekmények ,de sajnos megtörténtek. Csendháborítás,garázdaság de hála Istennek csak egyből lett valós ügy.

Emiatt még októberben is kapni fogom az idézést. Tehát olyan könnyen nem tudom elfelejteni.Bár tény túl lehet élni.

Azt nem tudom ,hogy legyek pozitívabb ,mert nagyon rosszul látok mindent. Ötleteket várnék. Gyógyszerek ? Frontin ? Rivotril ?

Elmúlt két napban itthon súlyt emeltem. Jobb lett a kedvem picit tőle. 33 éves vagyok amúgy.

2020. aug. 24. 01:59
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
A gyógyszert sürgősen felejtsd el! Többet árt, mint használ. A bélflórádat kell rendbe tenni, s addig is, amíg ez megtörténik, a CBD olajat javaslom.
2020. aug. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!