Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lázasan hallucinálás?

Lázasan hallucinálás?

Figyelt kérdés
Körülbelül tini koromban jött elő. Lázas voltamanyukámmal feküdtem a kanapén és elszundikáltam. Bálákról álmodtam (termőföldünk van) és a körbálák elkezdtek felém gurulni egyre gyorsabban. Felriadtam. Azóta ha lázas vagyok, és pihenek, ha valamilyen lassú mozdulatot végzek, az a fejemben felgyorsul, mintha végtelen lenne, egymás után. Nem minden alkalommal de gyakran előfordul. Ez mire utalhat?

2020. aug. 23. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire utalhat? Magas, 40+ fokos lázra.

Én amikor 42 fokos lázam volt össze vissza beszéltem.. a télapóról és gatyamadzagokról.

2020. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

jellegzetes Tapétája volt a szobámnak, mikor tinédzser voltam. Onnan tudtam, hogy lázas vagyok, hogy hirtelen nagyon közel jott a fal, majd eltávolodott, és megjelent előtt a szemközti ház képe. Mindig ugyanezt hallucináltam.

Felnőtt koromra elmúlt.

2020. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 éves körüli koromban volt párszor olyan, hogy hatalmas robajt haluztam, mintha egy traktor jött volna be a szobámba. Később ezek elmúltak, lázasan csak rettentően érzem magam, fájnak az ízületeim is.
2020. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer szintén haluztam 40fokos lázzal...

Emlékszem, még kicsi voltam.

Feküdtem délután, úgy 4 óra magasságában, és eléggé zavart voltam, rázott a hideg, melegem is volt egyszerre, és fájt a fejem.

Mikor is, valami nagyon beütött.

Egy emeletes ágy volt annó a fekhelyem, és én a felső placcon hevertem...

Hirtelen elkezdtem olyan izééé, tudod olyan mint amikoraaaa, belénzel abba a kale..kalii.kuli ?? kalekuliodoszkóppa nézni, és azok a villogó páfrányok másznak a képedbe, majd csúsznak szét mint egy telibefosott német búvárruha, na valami olyasmi LSA hatású cuccokat láttam, aztán hirtelen eufólija, majd flesseltem az egészet.

Egy darabig sztonnultam, maj megjelent lassacskán felettem a szoba sarbában pucsítva a lambérián egy dagadt zs. įdò.

Nehéz így vissza gondolni, de azt tudom, hogy makkos cipellőbe, kopottas türkiszkék húzentrigába feszített póló nélkül, az egyik bimbója fekete szigszalaggal le volt tapasztva.

Volt rajta egy szalma kalap zsíros kacsatollal, a haja is zsíros volt és tépett.

A pajesza varkocsba kötve,skótkockás masnériával volt közbefonva.


De ami a fontos, megjelent előttem a sarokban, elővette a mandróját és elkezdett kőkeményen masz. turbálni.


Csinálta ezt egy darabig, de furcsa modon nem zavart, érdekes volt nézni, aztán hirtelen leugrott, mellém pattant, tépett egy lyukat az ánusza környékén, átfonta a testemet a lábaival, a gyomromig ledugta a nyelvét, megpofozott csak úgy kacéran, és rámparancsolt miközben folytogatott finoman, hogy most tegyem be!

Aztán én szó nélkül engedelmeskedtem neki, mint mondjak, kifejezetten élveztem az aktust.


Kis idő elteltével, betoppant az apám, miközben én hevesen verettem neki az ütemet hátulról, ráüvöltött a megrontómra, ránéztem apámra ijedtemben magyarázatot keresve, aztán hirtelen visszanéztem a dagadt zs. įdòra, de a helyén nem volt más csak a szeretett alvós állatkám Petúnia a kis mókus, akit egyébiránt fel lehetett húzni a kezünkre, mint egy bábot, nahogy Petunia hevert ott rojtosra paszva, kecibe súvasztva, a farkam egészen a fejéid dugva, kőkemény volt, abban a percben lőttem tele Petúniát apám szeme láttára, és én értetlenül álltam (szó szerint) a dolog előtt, hogy az a zsíros tépett hajú dagadt zs. īdø hova tűnt ? És miért Petúniát keféltem a felismerhetetlenégig, mert szegény ragadt az ondótól meg a temérdek előváladéktól, mint egy itatós papír.

Apám lekevert egy hatalmasat.

Én beletöröltem a kukacomat Petunia szárazot maradt hasfalába, aztán apám kiment, és aznap nem is szólt hozzám, de nem is mertem kimenni.

Ott kuksoltam, és probáltam elemezni/feldolgozni a történteket.

A vad szekszet Petúniával, vagy azzal a bizonyos habtestű úriemberrel.

Az egész hét kiesett.

Senki nem emlékszik rá erre a családból, vagy legalábbis azóta is tabu.

Ennyike, szép álmokat!

2020. szept. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!