Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én egyszerűen már nem értem...

Én egyszerűen már nem értem miért jövök fel ide, olyan szinten kerülget már a hanyinger a rosszindulatú emberektől, de még mindig itt vagyok, ez már valami függőség?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy ezzel egyedül.Sok jó tanácsot nem kapsz itt.Egymást marják csak.
2020. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már több mint 10 éve látogatom az oldalt, én is változtam azóta biztosan. De rengeteg a buta, kötözködő, értelmi és érzelmi sérült ember van, az értelmesebbek pedig gondolom inkább elmennek innen, mert az ilyeneket érvekkel nem lehet meggyőzni.
2020. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, és első válaszoló!

Miért általánosítotok?

Nem vagyok rosszindulatú, és nem szoktam másokat marni.

Próbálok mindig a kérdésre válaszolni, a kötözködő buta trollokról meg nem veszek tudomást, és rájuk nem reagálok.

De kedves kérdező, ez nem függőség amit írtál, hanem inkább mazochizmus.

De te tudod.

2020. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok általánosítani, oda kellett volna írnom hogy akinek nem inge, de remélem azért te nem vetted magadra. Van egy kis mazohista hajlamon, de az a rosszindulat ami néhány ember mondatai alapján megnyilvánul az borzalmas. Én azért jövök ide, hogy segítsek és, hogy segítséget kérjek, de ezt úgy nem lehet, hogy minden szavamba belekötnek. Végső elkeseredésemben írtam ezt a kérdést nem értem miért nem tiltották még az összes mérgező embert ezen a felületen.
2020. aug. 24. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert ez Magyarország. Bennünk van egy természetes igény a megértés és a célirányú válaszok iránt, azért vagy még többek között te is itt. A külföldi oldalakon - pl. Quora sokkal inkább tapasztalom azt, hogy személyeskedés és trollkodás nélkül válaszolnak a kérdésekre.
2020. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mégis mit képzelsz magadról??? Netfüggő vagy, nem tudsz leszakadni az oldalról, és még minősítheted a válaszolókat? Milyen rosszindulatú emberek? Ki itt a rosszindulatú, te nyavalygós, mentálisan sérült luvnya?


;)

2020. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont annyi it a kocsog, mint barhol mashol.
2020. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!