Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a csajom nagyba tolja...

Ha a csajom nagyba tolja ezeket az ezoterikus izéket, akkor idővel nekem is egyre nagyobb az esélyem arra, h vmilyen mentálisbetegség megjelenik nálam?

Figyelt kérdés

Hihetetlen dolgokban hisz (ufók telepítettek a földre a nem tudom kiket, szerinte valami kisbolygó is van a föld közelében ami nem véletlenül van ott, köztünk élő idegenek már rég hollywoodi sztárok bőrébe bújtak és haosnlók), amikről neten olvas, ami nem is lenne baj, de mondom, el is hiszi őket.


Engem meg picit zavar, őszintén félek ettől az egésztől, mert rémes, hogy ilyen sületlenségekkel foglalkozik.


2020. aug. 25. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ettől azért nem lesz mentális bajod :-)


hallgasd meg, bólogassál, lépj tovább. őt érdekli, téged nem

2020. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huhú, ha tudnád hány nő kotor az ezotériában :))))) bár én nem dicsekszem vele mert a férfiak falra másznak tőle :))) de nem, nem hinném hogy megkattannál tőle :D mármint szó szerint nem. :D
2020. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a csajok meg a focitól-autómániától másznak falra. esetleg horgászat...
2020. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy nálad meg fog jelenni bármi. Egyszerűen meg fogod unni és el fogod küldeni a búsba.

Hiszek a 'nem kell egyformának lenni a szerelemhez/szeretethez' kapcsolatokban, de ez egy elég durva eset. Nem baj az, ha valakinek más a nézőpontja olyan dolgokról amit mi sem tudunk biztosra (honnan jöttünk, van-e élet máshol, stb), de van egy határ aminél az ember kiszáll abból ami ártalmas. És ez az, hamarosan ahogy a többi hozzá hasonlónak üldözési mániája lesz, keresni fogja az emberekben az űrlényt, azthiszi majd, hogy még figyelik mert sokat tud még hasonlók én is futottam bele pár paranoidba.. :'D


Beszélj vele, mond el neki a problémád, ne foglalkozzon ennyit ilyenekkel, ne hidjen el mindent a kis naívja.

Ha meg ezt akarja folytatni lépj tovább, keress normálisat.

2020. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!