Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Közületek van olyan, aki úgy...

Közületek van olyan, aki úgy érzi elájul, ha egyszerre több embert meglát?

Figyelt kérdés

Szoktam vinni sétálni a kutyusomat a városközpontba (is), és néha a kutyafuttatóba is. Ha egy egész brigád ott van, ami nálam 3+ embert jelent, megtorpanok a kapunál, lefagyok, megsüketülök és lesek. Aztán elkezdek konkrétan ''menekülni'' onnét, és addig megyek, míg nem találok egy olyan helyet, ami kietlen. Akár 100 méterre, akár 2 kilométerre van, de megyek. Ilyenkor még csak nem is emlékszem, hogy merről jöttem, annyit tudok, hogy ott vagyok, biztonságban. Elmerengek. 10-15 perc után észhez térek és jövök haza. Egész nap rossz a kedvem. Kénytelen vagyok inni, hogy lenyugodjak. Aztán minden oké.


Sajnos suliban ugyanez történt velem, nap mint nap. Soha életemben nem voltak barátaim, bár volt párkapcsolatom, azok csak elvették a maradék önbecsülésemet is.


Azóta sem tudok barátkozni, képtelen vagyok rá. Mások társaságában totál leblokkolok. Van közületek hasonló? 18L


2020. aug. 28. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekkori traumák. Pszichológus segít. Menj el!
2020. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én magányos farkas típus voltam világ életemben. A jelenlegi párom falkás típus. Eleinte nyírtam magam, hogy barátkozzak. Majd rájöttem, hogy nem kell megfelelni másoknak. Egyedűl szeretek lenni és ez nem baj. Nekem így jó.
2020. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, óvodás korom óta járok azokhoz a semmirekellőkhöz, még gyógyszereket is kaptam, amelyeknek csak mellékhatásuk volt. Kösz, nem.
2020. aug. 28. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor, ha látom, hogy jön közvetlen főnököm, az ő főnöke, meg a nagyfőnök egyenesen felém és mindháromnak vörös a feje.
2020. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!