Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért veszik semmibe a munkált...

Miért veszik semmibe a munkáltatók a mentális bajokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekelne, hogy miért vehetik semmibe az orvosok és munkáltatók az effajta bajokat?

Elég kimerült vagyok, már legalább fél éve nem voltam se szabadságon se betegszabadságon.

Otthon sem volt minden rendben, elmentem a főnökömhöz, és jeleztem hogy betegszabadságra mennék, mert nagyon kimerült vagyok, már aludni sem igazán tudok, nem hogy dolgozni rendesen.

Nagyjából kiröhögött, hogy ne nyafogjak inkább dolgozzak..

Ez úgy mi?


2020. aug. 28. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a főnöködtől kell betegszabadságot kérni. Rendes szabadságod amúgy nincs? Ha meg betegszabi kell, elmész az orvoshoz, ő kiír.
2020. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Mifelénk betegszabit az orvostól kell kérni, nem a főnöktől.

Elmész szépen az orvoshoz, és majd ő kiír, ha úgy látja. Azért nem fog, mert nem mentél szabira. Na azt kell a főnöködtől kérni.

2020. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, csak előtte nálunk szólni kell, hogy elintézzenek helyetted mást :)
2020. aug. 28. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol szólni kell hogy intézzenek helyetted mást. Azért ennek érthető oka van
2020. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!