Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki járt pszicho vagy más...

Aki járt pszicho vagy más hasonló terápiára,mennyi ideig kellett mire meggyogyult vagy jobban lett ? Évek óta szorongásos fóbiás depressziós vagyok. A gyógyszer meg nem segít igazabol.

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én jártam. Idén januárban kezdtük, augusztus közepén voltam utoljára, mert a pszichológus szerint elértük a szerződésben vállaltakat. Én csak jót tudok mondani az egészről, pedig egy forintot nem fizettem érte (TB állta). Azt nem lehet megmondani, hogy meddig kell járni, attól függ hogy haladtok. Ami biztos, hogy neked is akarnod kell, mert anélkül nem fog menni.
2020. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb 30 éve keresek egy agyturkászt, aki nem szélhámos. Még nem találtam
2022. jan. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt akivel 3 év alatt sem haladtam, volt akivel 6 hónap alatt már volt eredmény. Szerintem még 3-4 év terápia kell. Utába már csak a bipoláris betegségemre kell gyógyszert szednem.
2022. jún. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!