Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki szed antidepresszanst meg...

Aki szed antidepresszanst meg nyugtatót, mennyire lett jobb vagy rosszab tőle? Ezek segítettek vagy esetleg "ártottak"?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Segitett. Nekem is, es a sok altalam megismert embernek. Egyertelmuen. Panikbetegsegre, szorongasra, es onsors rontasra.

A gyogyszer hat het utan hat igazan. Eloszor atmenetileg rosszabb is lehet, es ezert kell valaki, aki vigyaz rad. Nekem nem volt rosszabb.

Leszokni is le lehet, de kizarolag fokozatosan, es nem mindegy, mikor.

2020. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Csak jelzem; a depresszió a boldogsághormonok hiányában alakul ki. Azoknak a túlnyomó részét pedig a bélbaktériumok szolgáltatják. Vagyis szolgáltatnák, ha jelen lennének. Szóval nem dilibogyókat kellene kapkodni, hanem rendbe tenni a bélflórát.
2020. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon összetett a gondom, antidepresszánst nagyon szerettem volna szedni, de annyira kikeszultem tőle, hogy feladtam... a xanaxra viszont régóta rá vagyok szokva, altatónak nagyon jó, nappal is segít egy kicsit.
2020. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen. Szorongásra, pánikra.

2-es, hagyd már ezt a kuruzslást a hülyeségeddel.

2020. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én scippa-t szedek 5mg-ot reggel kezeletlen depresszió okozta pánikzavarra.

Borzasztó állapotban voltam. Annyira hogy azt hittem őrült vagyok nemtudtam irányítani az érzéseimet. Valamitől annyira féltem hogy majd belehaltam de nemtudtam elmondani hogy mitől. Utcára menni nem tudtam mert állandóan az ájulás kerülgetett. 19 napja szedem és nagyon pozitívan javulok tőle. Már egyedül járok boltba ami tényleg nagy előrelépés. Még mindig jelentkeznek mellékhatások de nem olyan nagy mértékben. Reggelente remegek. Vagy délután egy kis szorongás vagy este. De közel sem olyan mint amilyen volt. Ha rosszul lennék 0,25 frontin. A szorongásnak na annak több a mellékhatása mint a gyógyszernek. Összevissza mentstruálás. Egyszerűen egy falatot nem tudtam enni napokig. Áh..

Az a baj hogy türelmesnek kell lenni amíg az elején vagy.. Mert nehezen fejti ki a hatását de nem szabad feladni.

2020. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!