Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik szednek,szedtek antidepit...

Akik szednek,szedtek antidepit es nyugtatot,szorongasra,szocfóbiára,depire,generalizalt szorongasra,volt értelme? Mennyi ido után hatott es meddig kell,kellett szedni? Mellékhatás mennyire durva? Es ha leteszed a tunetek es a betegsegek visszaternek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 1. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat het utan volt jo hatasa. Nekem az eletem nemcsak megmentette, hanem kaptam egy emberi eletet. Panikbetegsegtol teljesen le volt benulva az eletem, meg depresszios szakaszok, meg onmagamon kitoltott duhrohamok voltak gyerekkoromtol.

A gyogyszertol lettem olyan, amilyennek gyarilag lenni kell.

Eloszor mellekhatasok voltak, de orultem, mert tudtam, hogy hatni kezdett, es azok el is multak hamar. (Almossag, szajszarazsag, hirtelen hohullam.)

Turelmesnek kell lenni, ezert mondok hat hetet. Eloszor van, aki semmit, van, aki rosszabbodast erez.

Ismeretsegemben tobben szedtunk, szedunk. Nelkule nem lennenk itt. Ja, es probaltam elotte mindent, tiz evig tiltakoztam a gyogyszer ellen.

2020. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van, akinek atmenetileg kell szedni, es utana fokozatosan abba tudja hagyni.

En is le tudtam tobbszor szokni. De olyan problemaim vannak, hogy inkabb eletem vegeig szedem. Csak idonkent fele, negyede adagon elek.

Tavol mindenkitol, mindentol, ami ismeros, csak a ferjem, ez a happy end nem az, amire vagytam.

2020. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es ezeket a gyogyszereket van aki szedi vagy szednie kell elete vegeig? Nyugtatot is kell szedni melle ? 1 valaszolo,neked meddig kell szedned kb ?
2020. szept. 1. 15:29
 4/9 A kérdező kommentje:
2 es valaszolo,neked mik a pontos betegsegek?
2020. szept. 1. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
1es, te mit szedsz? Mert nekem is muszáj lenne, de a stimulotontól olyan brutálisan rosszul lettem, hogy képtelen voltam folytatni. A te mellékhatásaidnal en sokkal rosszabbul voltam, mintha be lettem volna drogozva.
2020. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Használt bizony. Nyugtató csak 1-2 hónapig kell mellette, utána egyáltalán nem. Én is szedni fogom életem végéig, mert nincs mellékhatása nálam. Egyszer leálltam 2 évre, felesleges volt.
2020. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ez nem teszi "tönkre" az embert valamilyen szinten h gyogyszert kell szedni x éveken keresztül? 6-os valaszolo,az alkoholt akkor teljesen kerulni kell ,igaz?
2020. szept. 1. 20:44
 8/9 A kérdező kommentje:
6os neked milyen betegseged van ?
2020. szept. 1. 20:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Generalizált szorongás, pánik.

Ha már csak antidepresszáns szedsz, nem kell alkoholmentes életet élned. Nyugtatóra ne igyál, meg le se részegedj, de az amúgy is hülyeség.

2020. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!