Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki pánikbeteg,fóbiás,szorongá...

Aki pánikbeteg,fóbiás,szorongásos,depressziós stb. Gondokkal küzd, annak van esélye párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Van. Emetofóbiás (hányásfóbiás) vagyok, és találtam párt. Amikor megismerkedtünk, pánikbetegséggel küzdött, de már azóta kinőtte, én még sajnos nem győztem le a fóbiám. De elfogadtuk egymást így is, nem vettük sose hátránynak, ő a mai napig próbál segíteni nekem, amiben csak tud, és nagyon türelmes velem.

A depresszió eléggé más téma, azt nem éltem át szerencsére, de biztos van sok olyan eset, ahol ezzel is van esély.

2020. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Van, egy hasonló problémákkal küzdő emberrel, ugyanis akinek nincs az sose fogja sem megérteni, sem elfogadni. Amúgy meg észszerűbb előbb kijönni ezekből, és utána gondolkodni a párkapcsolaton.
2020. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Egy társ aki szeret és megért,tud a legjobban segíteni. Fogsz találni valakit hidd el és majd együtt kihúzzátok egymást a szrból nyugi.
2020. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akarmennyire nyers ,de a 2esnek is igazat adok. Abban ,hogy aki nincs benne se megerteni se atelni nem tudja mi ez ,en sem gondoltam volna hogy létezik ilyen betegseg amig nem estem bele. Es egy idegen egeszseges ember nem is tudja mi ez ,tapasztaltam tobbszor. Az is igaz h egeszsegesen jobb parkapcsolat ,mint szarullétekkel ,betegen es énsem szeretnek igy belemenni ,rájottem kicsesznek a masikkal a depimmel is lehuznám.Mondjuk abba is van valami ha az elet egy sorstarsal hoz ossze aki tudja mi ez lehet jobban elfogadja es tolerálja mert megélte a szrt. Hat majd kiderul ..
2020. szept. 6. 00:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!