Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség!!! Semmire sem...

Segítség!!! Semmire sem emlékszem. Folyamatosan minden kicsúszik a fejemből.Egyik percben lerakok valamit valahova vagy mondani akarok, a másik percben pedig teljesen kimegy a fejemből. Mit lehet ezzel kezdeni? (csak mostanában kezdődött)

Figyelt kérdés

Volt olyan hogy elmentem egy emberrel boltba és űgy jöttem vissza nélküle hogy még csak nem is hiányzott.... Elfelejtettem... Mi lehet ez?

Rettentően kétsébe vagyok esve mert eddig ez baromira nem így volt. Sosem voltam ennyire szétszórt



2020. szept. 2. 03:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

[link]

Itt pedig leírják, melyik készítmény mire jó: [link]

Vitaminokat, főleg a B12-t nagyon ajánlom. Ezzel plusz az étrended feljavításával kezdd, aztán ha pár hét alatt még nem hoz érezhető eredményt, akkor a gyógynövényeket.

2020. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most?
2020. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A beteg meggyógyult.
2022. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsivel jobb azóta, rájöttem, ha többet olvasok vagy blattolok, sokkal jobban fog az agyam de tudom, hogy sokan mások is vannak így. Van valami kezeletlen mentális disszonancia, egyensúlyhiány és az emberek elkezdenek pótcselekedni, elterelni a figyelmüket. Nos, hasonlóképp vagyok vele most is, mivel a pszichológus, akihez jártam nem volt éppen kimagasló a munkájában...
2022. márc. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!