Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hétfőn fekszem be a sote...

Hétfőn fekszem be a sote pszichoterápiás részlegre.generalizált szorongás,és bordelájn személyiségzavar miatt.Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy mondd majd el, hogy milyen, mert nekem is be kell fekudnom egyszer.
2020. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz.


Nekem segített a terápia, bár nem a SOTE-n voltam. Egyik ismerősöm viszont volt ott terápián, ő bent feküdt, azt mondta, sokat fejlődött ott, és jobban lett.

2020. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem ért. Borderline-nal voltam bent.
2020. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Minden rendben lesz, csak engedd hogy segítsenek.

Én borderlinenal voltam egy másik helyen, rengeteget segített. Anélkül szerintem most nem járnék egyetemre (mesterkepzes utolsó évet csinálom, kimagasló eredménnyel, pedig előtte az érettségiig alig jutottam el),nem lenne barátom, nem lenne semmim. Nagyon sok nem tetsző dologgal kellett szembesüljek, nem mondom hogy méznyalás volt az a 6 hónap, de mindent megért. Kitartást!

2020. szept. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!