Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentalis betegségekkel kuzdok...

Mentalis betegségekkel kuzdok régóta. Mostanaban kb mindennap iszok is alkoholt hogy enyhitsem a stresszt ami bennem van. Gyogyszert nem szedek,nem akarok raszokni. Mas is van igy?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudhatom milyen mentális betegséged van. Egyet tudok az alkohol nem megoldás azzal csak tetézed a bajt. Lehet úgy érzed így könnyebb de ez csak önámítás. Ezzel a módszerrel csak még plusz problémát okozol magadnak.
2020. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Láttam már ilyet. Semmi jó nem lesz a vége.

Ha nem szeded a gyógyszert, akkor nem is leszel jobban. Persze nem mindegy, hogy milyen gyógyszert szedsz. Sokaknál csak a sokadik próbálkozásra találják meg azt, ami neki tényleg jó.

Az alkohol pedig csak ront az állapotodon.

Így nem fogsz meggyógyulni az biztos.

2020. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szorongas,depresszio,kevert szemelyiseg zavar /passz mit jelent. Panikbetegseg. Magas vernyomas is kialakult szerintem a stressz miatt . Huszonévesen itt tartok. Remelem a 30 at meg megse elem. Jobban jarok. Tehat ha elbinne egy hasnyalmirigy vagy egy agyverzes egeszen szerencses lehetek.
2020. szept. 3. 09:45
 4/13 A kérdező kommentje:
Regebben voltam pszichiatrian azonkivul hogy napi 3x legalabb 2 fajta bogyot szedettek velem mast nem ertem el. Teljesen bevoltam allva mint egy zombi. Fizetos orvosokhoz meg nem tudok menni. A pszichiater meg csak bogyot ad az meg szart se er. Elakartam menni ingyenes pszichologushoz de nem talaltam.
2020. szept. 3. 09:49
 5/13 qkker1 ***** válasza:
61%
Gratulálok, gyógyszer helyett alkoholfüggőség!
2020. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nemm mondom hogy sokkal jobb de valami meg kell.
2020. szept. 3. 10:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó az ital! A legrosszabb választás. Nálam is volt/van ilyen probléma. De eszembe se jut inni. Reggel alig bírok felkelni, fáradt vagyok mindig. Szorongás, pánik van nálam is. Valamivel tereld el a figyelmet, vagy keress pszichiátert. Akarnod kell nagyon! Ki tudsz jönni belőle, nem lehetetlen. Ital nélkül.
2020. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
9 éve nem megy,inkabb feldobom a pacskert mint hogy igy legyek 60 70 eves koromig. Vegetaljam le az eletet annak sincs ertelme.
2020. szept. 3. 10:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitöl van a betegséged, tudod az okát?
2020. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Bár én nem az alkoholra hanem a fűre szoktam rá...
2020. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!