Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan válhatok nyugodttá, ha...

Hogyan válhatok nyugodttá, ha nyomasztó helyzetekben rögtön elkezdek stresszelni, feszengeni? A nyugodtság elsajátítható, tanulható felnőttkorban?

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sztoicizmus az amit neked találtak ki. Ryan Holiday könyveit ajánlom ebben a témában.
2020. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete valaki relaxációs videókat keresett itt, mert a pszichológusa javasolt neki reggelenként 10 perc relaxációt. Mondván, hogy ha begyakorolja, akkor a stresszes helyzetekben is jobban nyugodt tud majd maradni. Szerintem próbáld ki. Én nem vagyok elég rendszeres ember ahhoz, hogy minden nap gyakoroljam, de azért igyekszem, és úgy érzem, valamennyit segített.
2020. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! :)
2020. szept. 4. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Sport
2020. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy speciális kettebel edzés, amit a nem jut eszembe, elmondása szerint ez segít az akció során fellépő adrenalint elviselni, úgymond ez az edzésfajta a kettebellel majdnem olyan, mint stresszben lenni, bár ők 20 kilóval csinálják. Szerintem egy sima nap 10 perc kocogás is emeli az endorfin szintet.
2020. szept. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!