Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 23 évesen életképtelen lennék?

23 évesen életképtelen lennék?

Figyelt kérdés

23 évesen úgy érzem, hogy semmit nem értem még el az életben.

Van egy szakmám amit utálok, még nem dolgoztam eddig sehol.

Jelenleg egy estis okj-re járok, de nemtudom ha elvégzem tudok e vele kezdeni valamit.

Itt ülök a négy fal közt enyhe szociális fóbiával.

Telljesen el vagyok keseredve, pedig nem vagyok az az önsajnáltató tipus.

Egyre többet foglalkoztat az öngyilkosság gondolata, lehet gyáva dolog, de egy kiútnak látom.

Úgy érzem még egy ilyen elcseszett szerencsétlen nincs mint én.

Van ebből kiút?

Hogy szedjem össze magam?

Vannak itt korombeliek akik hasonlóan érezték magukat, de kimásztak a gödörből?



2020. szept. 3. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nyugi, itt egy csomóan úgy vannak, mint te. Aztán majd eldől, hogy amúgy valójában mi a helyzet veled. Van olyan ismerősöm, aki ugyanezt a szöveget elpanaszkodja, miközben a szülei tolják alá a lóvét, igazából semmi gondja nincs és csak egy topmodellt akar befűzni. De, olyan haverom is van, akit otthon vertek és tényleg rossz helyzetben van.

Esti okj mellett nem akarsz dolgozni?

2020. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Így vagyok én is. 22 vagyok, van egy OKJ-m amivel nem tudtam elhelyezkedni, most meg egy büfészakos egyetemre járok amivel megint nem fogok elhelyezkedni. Szóval 24 évesen lesz egy semmit se érő diplomám
2020. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi, én 25 évesen is itt tartok.
2020. szept. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha életképtelen lennél, élettelenül feküdnél a sírban.

Ha élsz, hogy lennél életképtelen?

2020. szept. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak így, jó magam is 26 évesen.
2020. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, 2 okj bizonyítványt már megszereztem. Az a baj, hogy a vírus miatt nehezen vesznek fel embereket. Én is csak a szüleim/nevelő szülő kapcsolatain keresztül tudtam munkahelyet szerezni az egyik vállalkozásnál. Hozzáteszem nem a szakmámban találtam meg a munkahelyem, de később még jól jöhet a két bizonyítvány, munka mellett tanulhatok önállóan idegen nyelvet(angol, német), jogosítvány megszerzés is folyamatban van + ez idő alatt kereshetek addig is állást.
2020. okt. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 róbert dávid ***** válasza:
Énis életképtelen vagyok 29 vagyok
2020. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Sokan cserélnének veled! Ismerek 50-60 éves embereket, akik ugyanott tartanak, mint te! :) Te még viheted valamire, előtted az élet! De, ő előttük már kevésbé! :)
2020. nov. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem van egy munkám, aminek örülhetnék, van már egy OKJ-m, de most a munka mellett tanulok még egyet, vagyis küzdök vele, mert nincs sok időm, energiám már rá. Ennek ellenére úgy érzem sehol se tartok. 23 vagyok. Szerintem ez a gazdasági nyomás miatt is van.
2021. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!