Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki mentalis beteg az sokat...

Aki mentalis beteg az sokat gondol az öngyilkosságra?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom az vagyok e.

De naponta

Azon agyalok semmi sem sikerül az életbe de ezen a platformon kívül senkivel sem osztom meg a gondom, családommal főleg nem.

Mert nagyon aggasztó a helyzetem is.

És még csak szakiskolába járok de attól félek senki se leszek és beteljesül alkoholista apám vágya

Úgyhogy

De ehelyett addig hajtom magam míg 10re hulla fáradt nem leszek egész nap tevékenykedek

Egyrészt elvész a negatív gondolat

Másrészt ha fáradt vagyok nincs időm szorongani mert fáradt vagyok

2020. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ahány ember, annyi féle módon produkálhatja a tüneteket. Pl: depressziós ember vagy nagyon éhezik az aktusta, a másikat pedig egyáltalán nem érdekli.

Vannak depisek, akik nem vágynak a halálra (vagy nem mindig), nem feltétlenül vagdossák magukat, viszont iszonyat módon szenvednek.

2020. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerűen. Aki pl. skizofrén, az semmivel nem gondol többször az öngyilkosságra mint bárki más. Aki viszont mély depresszióban szenved, az sokkal többször mint kellene.
2020. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb a depresszios ember akar az lenni?
2020. szept. 4. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
igen
2020. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kevert szemelyisegzavarom van es minden nap arra gondolok.
2020. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Es ez milyen tuneteket "produkal"? Ez a zavar? Miota vagy "beteg"? Gyogyszert szedsz rá?
2020. szept. 5. 17:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Privibe is irhatsz ha gondolod.
2020. szept. 5. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Hangulati labilitas, celtalansag, duhkezelesi problemak, alvaszavar. Este fel altatot szedek
2020. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!