Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha szinte...

Mit csináljak ha szinte állandóan szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Nem úgy alakul az életem ahogy szeretném, és állandóan szomorú vagyok emiatt. Persze ezt nem szeretem kimutatni, próbálok vidámnak tűnni. Próbálok nem foglalkozni vele de nem tudok, meg igazából semmi jó nincs az életemben.

Félek mert azt olvastam hogy az olyanok akik vidámnak mutatják magukat miközben szomorúak nagyobb az esélye hogy megölik magukat. A mosolygás is teljesen akaratlan sokszor, félek hogy öngyilkos leszek úgy hogy én nem is tudok róla. Mert ijesztő dolgok tudnak történni az aggyal ilyenkor.


23 éves vagyok, de semmi reményt nem látok arra hogy jóra forduljon az életem:(


2020. szept. 6. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Pl. Most mi a baj? Mi az ami akadàlyoz ebben? Nem leszek öngyilkos nyugi, mert akkor nem mosolyognál.
2020. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a bajom hogy nem tudok ismerkedni. Leginkább ez zavar, és nagyon megnehezíti az életemet. Állandóan szomorú vagyok emiatt. Lehet hogy ez úgy tűnik semmi, de nekem nagyon rossz.


Az pedig hogy mosolygok nem mindig őszinte, el akarom nyomni a szomorúságot, és ez baj. Sokkal nagyobb az esély így az öngyilkosságra, mintha tényleg szomorúnak mutatnám magam. (Pl: Robin Williams:( )

2020. szept. 6. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Nem leszel öngyilkos, ha nem akarsz, ez azért nem így megy.

Drogokat és alkoholt kerüld.

Menj pszichológushoz.

Ennyi.

2020. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En kb minden nap sirok,a barataim miatt,mert ugy erzem,h utalnak!...
2021. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!